Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normálisnak mondható?

Ez normálisnak mondható?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi a felnőtt lányával sülve-főve együtt van?És ez miatt a férfi barátnője egyre inkább kirekesztettnek érzi magát,több kettesben töltött együttlétre vágyik...Hogyan lehet megoldani egy ilyen helyzetet a barátnő részéről?
2010. dec. 22. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Pl: Ne legyen féltékeny a lányra. Az apa tudni fogja, mennyi időt töltsön a szerelmével, és mennyit a lányával.
2010. dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz mert egy idősödő leépülő szüéöt nehéz egyedül hagyni ki lesz vele ha nam a gyerekei. Ilyenkor a barát részéről komoly bele érző képeség kell. Mindenki meg öregszik egyszer.
2010. dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
ha szereti a férfit, akkor legyen türelmes és fogadja el, hogy a férfinak a lánya első helyen lesz mindig és fontosabb, mint a barátnő. A barátnők jönnek, mennek, de lánya meg ez az egy van. Ha komolyabbá válik az ügy, akkor úgyis megtalálják az arányt, ami mindenkinek jó.
2010. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan baratot, Aki a korban hozzad illo pl.

Mint a soraidbol kiderul, a baratod joval idosebb, mivel felnott lanya van, tehat keress egy fuggetlent, vagy fogadd el igy a tulajdonsagaival egyutt.

2010. dec. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férjemnek is felnőtt lánya van, ők is sokat vannak együtt. Eleinte láttam rajta, hogy kellemetlen neki egyedül hagyni engem, de én lennék a legjobban kiakadva, ha nem a gyereke lenne neki a legfontosabb. A második hely stipi-stop, de a lányáé az első, így normális.
2010. dec. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!