Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszaveszik? (kérdésem rövid)

Visszaveszik? (kérdésem rövid)

Figyelt kérdés
Vettem egy könyvet karácsonyi ajándék gyanánt, de megtudtam, hogy valaki más is azt vette, ugyanannak az embernek, van esély, hogy visszaveszik? a blokk megvan.
2010. dec. 22. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem igen

vagy ha nem is veszik vissza de talán kicserélheted

2010. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószinű levásárolhatod az árát mindenképp probáld meg.

A pénz ritkán adják vissza.

2010. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Más könyvet biztos választhatsz helyette, ha a pénzt nem is kapod vissza.
2010. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50%

Mi ugyanígy jártunk TESCO-ba.

Vmi szerzői jogra hivatkozva azt mondták, hogy nem veszik vissza, ha csak meg nem mutatjuk mindegyik példányról a blokkot (3-3 könyvről volt szó).

Mivel anyu ajándékba kapta a másik 3-at, blokk nem volt meg róluk, ez nem jött össze.:S

2010. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 napon belül köteles kicserélni, de pénzt nem kell vissza adnia. Abszolút az eladón múlik, vagy a főnökön!
2010. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha neten rendelted, 8 munkanapon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól. Azaz blokkal visszaviheted.
2010. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vásárlástól számított 3 napon belül minden indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól, meggondolhatod magad és nem kötelezhetnek arra, hogy levásárold az árát (persze, sok üzletben megpróbálkoznak vele). Blokkod legyen meg! Ha neten rendelted, akkor 8 napod van a gondolkodásra.

Tegnap egyébként én is így jártam az egyik Tesco-ban: 7500 ft-os játékot vittem vissza, mert más is megvette a családban. A blokkon szerepelt még vagy 15ezer forintnyi játék plusz további egyéb ajándékok, tehát tényleg csak 1 terméket vittünk vissza a "százból", mégis bepróbálkoztak vele, hogy vásároljuk le az árát. Mosolyogva közöltem, hogy a pénzt kérem, éppen eleget költünk náluk rendszeresen, erre elszégyelte magát a hölgy és visszaadta a pénzt.

2010. dec. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!