Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándékok? Ez így...

Karácsonyi ajándékok? Ez így nem nézne ki hülyén?

Figyelt kérdés

Már megvettem az ajándékot anyumnak, apumnak és tesómnak is.

Mindenkire 1600-2000Ft körül akartam költeni.

Anyumnak megvettem a könyvet, amit kinézett magának, de az csak 1100Ft volt.Nővéremnek is megvettem a parfümöt, amit imád, de az csak 1000Ft volt.Apumnak vettem egy borokhoz való kis "dobozt", amibe van bornyitó, hőmérő, boros üvegbe dugó.Ez 1600Ft volt.

Anyumnak vettem mellé egy mécsestartót és hozzá ugyanolyan angyalkás mintájú kis "tányérkát", amit alátehetünk.Így anyum ajándékára 1900Ft-ot költöttem.

Nővéremnek vettem még egy mécsestartót, így az ő ajándéka 1700Ft volt.


Az értékkel már nincs gond...

Csakhogy nem lehet a könyvet a tálkával és mécsestartóval együtt becsomagolni, ahogyan a parfümet sem a mécsestartóval.Így anyum és tesóm két csomagot kap, míg apum egyet.

Nem fura ez?


2010. dec. 22. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne bonyolítsd túl. Eleve nincs szerintem ilyen kikötés, hogy azonos értékben kell vásárolni. Ha két csomag, hát két csomag, ez van.
2010. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tedd be őket egy karácsonyi zacskóba,ahelyett,hogy becsomagolnád
2010. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem apud még örülni is fog, hogy ő is nem kapott mécsestartót. :) Egyébként is egy felnőtt férfi, nem egy durcás kisgyerek, hogy most ezen megsértődjön.
2010. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezen, szerintem nem az ajándékoké lesz a főszerep, hanem a szereteté.
2010. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, szerintem biztos nem fog megsértődni.

De ha nagyon akarsz, esetleg vehetsz neki valami csokit, és akkor ő is kettőt kap.

2010. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg amugyis a szándék a fontos!
2010. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyàltalàn nincs benne semmi kivetni való,mert 2 csomagot kapnak.Az apud nem fogja gondolom figyelni,hogy ki mennyi csomagot kap.:)
2010. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A karácsonyi csomagolópapírt már jó előre megvettem, úgyhogy biztosan ebbe csomagolom majd!
2010. dec. 22. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Tedd őket dobozba, és úgy csomagold be!
2010. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy :) Én is agyaltam anno ezeken sokat, de komolyan :)


Nem lesz baj ha nem egyforma a csomagok száma, úgyis a meglepi számít és az hogy szívvel add és hogy olyan dolog legyen aminek örülnek :)


Boldog Ünnepeket!

2010. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!