Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez ilyenkor egy Nő?...

Mit érez ilyenkor egy Nő? Vagy mit éreznél a helyében ilyenkor?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel úgy érzem nagyon bensőséges a kapcsolatunk. Munkahelyemen elsöprő sikereket érek el időre készítendő tervrajzaimmal, emiatt írásban is gratuláltak.

Mindig keresem mindenben a jót, és azt említem meg először.

Amikor vele vagyok, sokat mosolygok, mindenben igyekszek a kedvében lenni, hogy mindenből a legjobb minőségben részesülhessen, a rossz dolgokat pedig igyekszem maximális mértékben kompenzálni. (Ez mellesleg engem is boldoggá tesz)

Visszacsatolásként meghatódottságot, közönyt, és gyengédséget érzek, de a három közül az egyik érzés nem illik a sorba, de nem tudom melyik. Esetleg lehetnek itt más érzések is, de mivel férfiből vagyok, nem igazán tudom detektálni. Ehhez kérném a válaszolók segítségét, hogy az ő helyében mit éreznének.

(Direkt az idegen emberek véleményére lennék kíváncsi, hogyan lát minket a környezet, a külvilág)


2010. dec. 21. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kicsit önkéntes papucs szaga van a dolognak:D
2010. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
boccs, de én nem értem a kérdést. arra vagy kiváncsi, hogy szerelmes-e beléd a bnőd?
2010. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Egy kicsit túlelemzed a dolgot. Mióta vagytok együtt? Ha már régebb óta, inkább vele kellene megbeszélned, hogy mikor mit érez, és mi lehet emögött, hiszen mindenki másként reagálhat ugyanabban a helyzetben! Bármi választ kapsz, az tévútra vihet téged. Szerintem a magyarázatod is túl rövid ahhoz, hogy bármi választ adjon az ember.
2010. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

"Visszacsatolásként meghatódottságot, közönyt, és gyengédséget érzek"


Közönyt? Ha meghatódottságot és gyengédséget érzel, az már nem közöny.

2010. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2 éve.

Nem vele van gond, vagy hogy szerelmes-e belém, a kérdésem igazából:

"...hogyan lát minket a környezet, a külvilág" ?

de ez benne is van a magyarázatban.


mint írtam:

"...de mivel férfiből vagyok, nem igazán tudom detektálni"

nem igazán vagyok járatos a szerelmes regényekben (másféléket olvasok), ezért nem tudom megfogalmazni ezeket az érzéseket.

2010. dec. 21. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mikor mit érez? Ha határidőre elkészülsz a tervrajzokkal? :) Többször végigolvastam a kérdésed, hogy "detektáljam" a problémád. Nekem az agyamra menne egy olyan pasi, aki folyton körbeugrál, és nem hagy levegőt venni. Figyelj oda rá, és akkor adj neki gyengédséget, meg akkor járj a kedvébe, amikor igényli, mert a folyamatos rajongó tolakodás nagyon idegesítő tud lenni. Én már szakítottam emiatt.
2010. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ahhoz nem kell szerelmesregényeket olvasni, hogy valaki meg tudja fogalmazni a saját, vagy a partnere érzéseit.
2010. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én továbbra sem értem... jó állásod van, sikeres vagy és odafigyelsz a barátnődre. a leírásból ez derül ki. mire vagy kiváncsi? erre???
2010. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a bizonyos "közöny" szerintem egyáltalán nem biztos, hogy az, aminek te látod. Lehet, hogy inkább jóleső bizonyosság, már nem lepi meg, amit lát, hiszen már ismer téged, és tudja, hogy az az életforma, amit éltek stabil, nem kell félnie váratlan csalódásoktól. Bízik benned! Elfogadta, hogy nálad ez a színvonal, amit nyújtasz (mindenben) hosszú távon is működik.

Már elég hosszú ideje van veled, úgyhogy szerintem jól működik a kapcsolat, szeret téged. (Ha nem így lenne, már észrevetted volna.) Összecsiszolódtatok.. és biztonságban érzi magát melletted.

Tudod, az ember már nem gratulál az ezredik elért sikerhez, már nem fogad meglepetten pironkodva minden jóleső bókot, hanem egyszerűen csak elmosolyodik, és magában megjegyzi: "Igen, ez Ő.. Akiben sosem csalódhatok!"

2010. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem tudom értelmezni a kérdést. Mi a probléma pontosan?
2010. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!