Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e olyan közeli rokonod,...

Van-e olyan közeli rokonod, akivel haragban vagy és nem beszéltek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék az okokra is; hogy mióta tart a harag; és látod-e azt, hogyan lehetne megoldani?
2010. dec. 20. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, Bátyámmal már lassan 5 hónapja tart:-( Remélem Karácsonykor kibékülünk mert nagyon rossz... Oka a felesége mert nagyon rühellem, megjátssza magát... mindenkinek csak a kis angyali pofáját mutatja... közbe pedig egy utolsó... Anyu nagyon sírt.. az egész családot megviselte a veszekedésünk.. 25N
2010. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyszülők egyik ágról, amióta az eszemet tudom utálnak, nem akarom megoldani, semmi értelme nem lenne, hogy járjak hozzájuk jópofizni, a hátam mögött meg mindennek lehordjanak és ott csapjanak be ahol tudnak. Nem utálom őket ennek ellenére, csak nem kommunikálunk semmilyen módon.
2010. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, a nővéremmel. Megbeszéltünk egy találkozót (nagyon fontos lett volna neki ez) és sajnos aznap tudtam csak lemondani, amikorra meg volt beszélve, mert kórházba kerültem. Másnap közölte velem, hogy nálam bunkóbb embert még életébe nem látott, majd ott hagyott. Nem élünk már együtt, mindkettőnknek családja van, azóta nem is találkoztunk. A telefont nem veszi fel, rám csapja. Szerintem túlságosan felfújja a dolgot, ennek ellenére én próbáltam bocsánatot kérni tőle. Viszont úgy tűnik, hogy meg sem hallgatott, egyik fülén be, a másikon ki. Miután lebunkózott úgy döntöttem, hogy már nem is fogom eröltetni ezt a békülés dolgot. Ha ezt gondolja rólam, akkor tényleg jobb lesz nekünk külön.
2010. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, apukám egész családjával (nagyanyám,keresztanyám,nagyapám)... anyut ok nélkül bántják mióta benne van a családba, pedig nála jobb embert nem ismerek. A családjáért él, mindent megtesz értünk. De ők első perctől kezdve fúrják a házasságukat, bántják őt, megalázzák stb stb. minden ami gonoszságot csak el tudtok képzelni. Rühellem őket kb. 2éve egyáltalán nem is beszélünk, de persze így is megtalálják a módját, hogy fájdalmat okozzanak nekünk. Pl. a ballagásomra meg sem voltak hívva, de persze oda tolták a pofájukat. Annyira undorítóan viselkednek, hogy arra nincsenek szavak.

És hogyan lehet megoldani?

sehogy... soha...

amíg élünk/élnek nem lesz nyugtunk :( :(

2010. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetris ***** válasza:
Van ilyen rokonom. Az anyám. Kiskoromban állandóan ütött, vert ok nélül, és rendszersen megalázott. Tiszta idegbeteg volt, állandóan ordított, és mindig rajtam töltötte ki a mérgét. Sikerült úgy megutáltatnia magát, hogy évek óta nem tartom vele a kapcsolatot. Nem is akarok soha többé beszélni vele, csak a sok keserűség jut eszembe, ha rá gondolok. Utálom! Szívtelen, kegyetlen, primitív ember!
2010. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyai nagyapámmal kb.3 éve nem beszélünk. Nagyon csúnyán viselkedett anyukámmal. Borzasztó természete van, nem is szeretnénk békülni.
2010. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,van. a párom szülei. volt már eljegyzés, minden, együtt élünk már lassan két éve, de ők nem engem képzeltek el, hanem azt a lányt, akit az anyja akart, hogy válasszon a párom. A párom viszont nem anyucikedvence, hanem úgy döntött, hogy a maga életét éli és engem akar.Az ország két végében élünk, tehát túl gyakran nem is botlunk egymásba. Ez a helyzet szerintem nem fog változni.
2010. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen, faterom. soha nem volt igazán kapcsolat köztünk, attól függetlenül, hogy a mai napig 1 fedél alatt élünk.

lelki terror alatt tartott, amióta az eszemet tudom. az utolsó csepp az volt a pohárban, amikor sorozatban lopta el a szappanjaimat (banális dolog, de itt nem a szappan a lényeg, hanem maga a tett) és mikor szóvá tettem, hogy legalább szólhatna, hogy elvenné, akkor még neki állt feljebb és közölte, én egy senki vagyok és kuss a nevem. még ő sértődött meg ezek után... ennek több, mint 3 éve. azóta egy szót sem szóltunk egymáshoz. úgy megyünk el egymás mellett, mintha a másik soha nem is létezett volna.


nekem megfelel így. végre felszabadultam. eszem ágában sincs javítani a kapcsolatunkon. ha majd egyszer bocsánatot kér tőlem őszintén (amit soha nem fog megtenni, ugyanis ő azt hiszi, ő az atya úristen) akkor hajlandó leszek megbocsátani, de a kapcsolatunk soha nem lesz jó... esélytelen. ő nem ismer engem, nem szeret, és nem is kíváncsi rám. soha nem is volt. ugyan én miért érezném irányába ennek ellentétjét?


nekem soha nem volt, nincs és nem is lesz apám. ilyenre, amivel megáldott a sors, köszönöm, de nekem nincs szükségem.


25/nő

2010. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A húgom 3-4 éve nem áll szóba velünk, kerül. Felnőttek vagyunk én elég családcentrikus. Valamiért megharagudott, de azt sem tudom miért, nem mondta el. Én mindig jót akartam neki úgy érzem és nagyon fáj, de ez már így marad életünk végéig, mert én a fájdalom nagyságától nem tudok már kezdeményezni sem. Mindig sírhatnékom van, ha eszembe jut, de már egyre ritkábban jut eszembe.
2010. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!