Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg el fog költözni?

Tényleg el fog költözni?

Figyelt kérdés

Anyukám párja már 1 éve költözött ide, és amikor idekölözött nem gondoltuk volna hogy ő ilyen lesz..

Egyre rosszabb lett minden, mindig morog, nem mehetek ki nyugodtan a konyhába vagy a fürdőszobába se...

Nagyon rossz...


A hétvégén megtörtént már nálam is ez a 4-ik eset hogy kiakasztott, szinte ez már szerintem sokkot kaptam tőle...

a jelenlétét nem bírom, és bejött a szobába és azért mert az volt a baja mert hogy az én saját anyámtól meg mertem kérdezni valamit...

erre kiakadtam: ilyenkor ordítok meg minden, de most már verekedés is volt, engem megütött mert én rá akartam csukni az ajtót hogy mennyen már ki erre megütött, aztán a barátommal is akart verekedni: ezek közbe már a sokkos állapotba voltam, aztán anyám barátját fejbevágram 2-szer egy vázával( amugy előtte ütöttem a fejét, rugtam a tökét de arra semmi reakciója nem volt, és nem akart kimenni se csak verekedni, cirkuszolni)...

a feje vérzett is...

anyu is közbe már bejött de ő csak nézte a történteket.


Ma fennt volt az anyja gondoltuk elintézzük vele hogy elköltözzön, de semmi, csak annyi hogy azt mondta ő hogy csak akkor költözik el hogyha fizetünk neki 200.000 Ft-ot, de mi persze nem..

állítólag holnap már csomagolni fog mert anyu is már megmondta neki

ő egy szemétláda, mindenkit kikészít, mindenki szenved tőle csak, iszik is meg cigizik, és nagyon elengedte magát azzal hogy ő ideköltözhetett...


Tényleg el fog költözni holnap ahogy mondta anyu vagy nem? szerintetek?


17/l


2010. dec. 19. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Police, zarcsere, latlelet stb...

Kizarni, mivel nem az otthona, hanem a Tietek. Sajnos nagyon sok ember, tehat lehet az No vagy ferfi, de sokan a lakas, az otthon miatt kezdenek el egy kapcsolatot.

Nem beszelve arrol, ha elvalt, akkor valoszinu, hogy valami oka volt a Nejenek, hogy elvaljon Tole.

A mamad figyeljen oda ezekre, mielott osszekoltozik egy ffival.

2010. dec. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem fog elköltözni innen ez a szemétláda...:@


Mindenki hazudott nekem, az anyám is mondta tegnap hogy ma fog elköltözni erre meg ma reggel meg most is könyörög hogy bocsássak meg neki

én mondom hogy nem!


Légyszi segítsetek! Mit tegyek?


Mindig kicseszni8 vele nem akarok úgy, csak annyi hogy legszívesebben megmérgezném, azt hogyan csináljam???

2010. dec. 20. 15:18
 13/13 A kérdező kommentje:

Zárcsere mennyibe kerül??


sajnos nincs pénzünk ilyesmikre vagy nem tudom, de szerintem nincs.


Feljelentésre is gondoltam, de könnyen belekeverhet engem is mert hogy én fejbe vágtam őt 2-szer a vázával, ez mennyire súlyos?

és az mennyire súlyos lenne hogy ő kiskorúak bántalmazásáért, zaklatásáért?



Tudtok egy olyat hogy aki rendőr és jól el lehet vele beszélgetni az ilyesmiről és hogy meg is értse???

2010. dec. 20. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!