Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg el fog költözni?

Tényleg el fog költözni?

Figyelt kérdés

Anyukám párja már 1 éve költözött ide, és amikor idekölözött nem gondoltuk volna hogy ő ilyen lesz..

Egyre rosszabb lett minden, mindig morog, nem mehetek ki nyugodtan a konyhába vagy a fürdőszobába se...

Nagyon rossz...


A hétvégén megtörtént már nálam is ez a 4-ik eset hogy kiakasztott, szinte ez már szerintem sokkot kaptam tőle...

a jelenlétét nem bírom, és bejött a szobába és azért mert az volt a baja mert hogy az én saját anyámtól meg mertem kérdezni valamit...

erre kiakadtam: ilyenkor ordítok meg minden, de most már verekedés is volt, engem megütött mert én rá akartam csukni az ajtót hogy mennyen már ki erre megütött, aztán a barátommal is akart verekedni: ezek közbe már a sokkos állapotba voltam, aztán anyám barátját fejbevágram 2-szer egy vázával( amugy előtte ütöttem a fejét, rugtam a tökét de arra semmi reakciója nem volt, és nem akart kimenni se csak verekedni, cirkuszolni)...

a feje vérzett is...

anyu is közbe már bejött de ő csak nézte a történteket.


Ma fennt volt az anyja gondoltuk elintézzük vele hogy elköltözzön, de semmi, csak annyi hogy azt mondta ő hogy csak akkor költözik el hogyha fizetünk neki 200.000 Ft-ot, de mi persze nem..

állítólag holnap már csomagolni fog mert anyu is már megmondta neki

ő egy szemétláda, mindenkit kikészít, mindenki szenved tőle csak, iszik is meg cigizik, és nagyon elengedte magát azzal hogy ő ideköltözhetett...


Tényleg el fog költözni holnap ahogy mondta anyu vagy nem? szerintetek?


17/l


2010. dec. 19. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy el fog költözni és nagyon sajnállak:(

Teljesen igazad volt! Majd írd meg mi lett, jó?

2010. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azért ez a jelenet nem semmi lehetett hallod-e. Tökön rúgod, meg fejbekúrod vázával :D


Szurkolok, hogy elköltözzön :)

2010. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem majd azt hiszi, hogy lecsillapodtak a kedélyek, maradhat és akkor nem fog magától pakolni. Ha meg szóltok neki, akkor megint kiakad majd...De remélem csak szerintem lesz így. Majd írj hogy mi volt, és sok sikert!

18/l

2010. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Esetleg mi segíthetünk megértetni vele:S
2010. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért a párod meg pár férfi családtag segitsen neki pakolni, a zárat is cseréljétek le.
2010. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, majd megírom hogy mi volt..:)


Az a baj hogy nincs férfi családtag csak én vagyok és az anyukám...

elűzni meg nem tudom hogy tényleg sikerülni fog-e vagy hogy elköltözzön innen.

2010. dec. 19. 21:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Hívd a haverokat. Csak vannak fiú barátaid. Aztán ha nem megy magától, majd kidobják.
2010. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kidobálnám a cuccait az ablakon az utcára, leh*gyoznám éjszaka álmában, eltaposnám a cigijét, hashajtót tennék a kajájába, ellopnám a pénzét, belesz*rnék a táskájába, levágnám a kabátja ujjait, csípőspaprikával kenném be a fogkeféjét, felvenném a telefonjait és elküldenék mindenkit a p*csába az ő nevében, a számlájára íratnám a sört a kocsmában, addig kínoznám, amíg sírva menekülne haza.
2010. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen cseréltessetek zárat, miután elment dolgozni.
2010. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ehetne valamit, amitől egy-két hétre kórházba kerül. Addigra eltüntethetitek a cuccait, zárat cseréltethettek és feljelenthetitek.
2010. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!