Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Már nem bírom.

Miért van ez? Már nem bírom.

Figyelt kérdés
Ez nem család már.. Soha sem beszélgetünk ha közösen vagyunk és azt hiszik én őrültem meg, ahogy viselkednek, faterommal még sohasem beszélgettem úgy igazából mint apa fia. Például ha elemegyünk egy hosszú útra, külföldön, egész úton semmit sem beszélünk, én próbálok, de csak hülyeségeket mondanak mindig...Miért van ez??
2010. dec. 19. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Apukáddal és anyukáddal sem tudsz beszélgetni? Mióta? Ők sem beszélnek egymással? Szoktak másokkal beszélgetni? Barátok/barátnőkkel?

Mindenképpen velük próbálnám ezt megbeszélni. Elmondani, hogy téged zavar, hogy nem tudsz velük beszélni, nem érzed úgy, hogy 1 család lennétek.

2010. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
anyummal szoktam, apámmal meg szinte semmit... ILyen apa fiú dolgokról, csajokról semmit SOHA...
2010. dec. 19. 13:37
 3/3 PcCsaj válasza:

Nálunk is ez van...

Meg a sok veszekedés... Anyával hétköznap jól meg vagyok bár ő is néha zizi... az 1 éves hugi lefárasztja

De hétvégén ha együtt van a család akkor nincs közös témánk... és állandóan csak a csesztetés van :S


16/L

2010. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!