Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő probléma. (? ) Segítség!

Barátnő probléma. (? ) Segítség!

Figyelt kérdés
Szóval nemvoltunk olyan jóba mostanában barátnőmmel, ráírtam ma hogy beszéljük meg a dolgokat. Erre csak felidegesített, úgy beszél velemi mint egy kutyával, meg szinte szerinte csak én vagyok a hibás. Legszívesebben most leszidnám, de nem akarom. Segítsetek! Mit csináljak szerintetek? L
2010. dec. 18. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Hát szerintem paprikás krumplit, majd hívd meg holnap ebédre és kérdezd meg, hogy "ugye csak rossz napod volt?"
2010. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?Azt nem írtad miért nem vagytok jóban?!Ha úgy beszél veled mint egy kutyával,akkor hagyd...
2010. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván te is hibás vagy abban hogy megrommlot a kapcsolat nem csak a lány, ő is probálta elmondani mi bántja te is, csak egyikötök se akkarta meghallgatni a másik. Ha már ilyen bajok vannak szerintem nem menthető a dolog.
2010. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben visszaszólnék neki vmi nem túl durvát/káromkodósat, de mégis olyat, ami meghökkenti és visszazökkenti. Pl. hogy lehet, hogy az új/másik barátaival suokás, hogy ilyen tapló módon beszélnek egymással, de te ezt nem tűröd el, mert téged nem így neveltek. vagy vmi ilyesmit. Meg hogy vmagába nézhetne, és nemcsak a te hibád (és akkor elmondhatod a véleményedet a dologról... mert gondolom, ha ennyire megsértődtél azon, hogy a te hibád az egész, akkor szted ő is vastagon benne volt...).
2010. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Persze mindketten hibásak voltunk. De akkor is szerettem volna normálisan megbeszélni, erre ő csak arról beszélt h mit kellett volna NEKEM máshogy csinálnom..
2010. dec. 19. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!