Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz lesz így?

Ez nagyon gáz lesz így?

Figyelt kérdés

Bocsi lehet nem jó kategória.

Szóval tesóm barátnője csináltatott egy olyan párnát amin a közös képük van hátulján meg egy felirat. Mivel nagyon tetszett nekem is, megkértem a lányt hogy odaadom a pénzt, képet megmondom mi legyen a felírat és hogy csináltasson már egyet barátomnak karácsonyra. (mert a lány máshol lakik és csak ott lehet csináltatni) Ma kaptam meg.. hát szörnyűű :( a kép rajta az jó, de eleve úgy kértem hogy fekete legyen a hátulja, fehér írással, erre az egész fehér. A hátulján az írás meg teljesen egy oldalra van tolva, nincs középen. Elég furcsán néz ki :( De ha most újat csináltatok már nem érkezik meg karácsonyra, meg pénzem sincs rá. Szerintetek nagyon gáz így? :S

15/L


2010. dec. 18. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp újat akarsz,akkor közöld a barátoddal,hogy a te ajándékod kicsit késni fog.Biztos nem fog érte haragudni. :)
2010. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha mindenképp karácsonyra akarod h kész legyen akkor szerezz be valami festéket(ami direkt ilyen anyagra való) és fess még rá valamit a hátuljára (szöveget, sziveket meg ilyesmit) és akkor nem lesz olyan csúnya hogy elvan tolva:)
2010. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem lesz gáz.mond el a barátodnak h a csajszi mennyire elbénázta a dolgot meg minden,de a lényeg a kép nem?meghogy párnán van.majd jót nevettek rajta.vedd tanulságnak.ne bízz rá többé semmit.
2010. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem a csaj tehet róla, hanem ahol csinálták látni hogy el van kapkodva :S de köszi a válaszokat! szerintem ide adom így barátomnak és majd elmondom neki mi volt :)
2010. dec. 18. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki, hogy mi volt, max ha kérdezi, de úgyse fogja, hanem örül annak,hogy megajándékoztad.
2010. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!