Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit csalódtam benne. Ugye...

Kicsit csalódtam benne. Ugye ezek után nem lesz alkoholista?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, mindketten 17 évesek leszünk. Tudni kell róla, hogy elítéli/elítélte(?) az alkoholt. Most mondta reggel msnen hogy ivott egy sört. Először megilletődtem, mert amikor hívtam anno bulizni hogy igyunk meg valamit, akkor nemet mondott, a barátai nyomásának hatására meg ivott. Én nem ittam alkoholt egy éve, mert olyan veszekedés volt belőle hogy csak na, ezt meg el akartam kerülni. Most kijelentette hogy ha társasággal lesznek akkor inni fog. Nagyon félek, hogy alkoholista lesz. :( Meg ez eddig ütközött az elveivel.

aggódó 17éves szerelmes L. :(


2010. dec. 18. 08:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen értem amit mondasz! Amúgy beszéltünk róla, és azt mondta, hogy csak azért próbálta ki, mert én még a kapcsolatunk elején azt mondtam, hogy a sör nem is alkohol (én akkor voltam lázadó). De nem is ízlett neki, tehát ez nem lesz rendszer.

Annyira megnyugodtam!!

2010. dec. 24. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!