Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit csalódtam benne. Ugye...

Kicsit csalódtam benne. Ugye ezek után nem lesz alkoholista?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, mindketten 17 évesek leszünk. Tudni kell róla, hogy elítéli/elítélte(?) az alkoholt. Most mondta reggel msnen hogy ivott egy sört. Először megilletődtem, mert amikor hívtam anno bulizni hogy igyunk meg valamit, akkor nemet mondott, a barátai nyomásának hatására meg ivott. Én nem ittam alkoholt egy éve, mert olyan veszekedés volt belőle hogy csak na, ezt meg el akartam kerülni. Most kijelentette hogy ha társasággal lesznek akkor inni fog. Nagyon félek, hogy alkoholista lesz. :( Meg ez eddig ütközött az elveivel.

aggódó 17éves szerelmes L. :(


2010. dec. 18. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy komplett
2010. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

" Most mondta reggel msnen hogy ivott egy sört"

na ezen eddig röhögtem! :D

kicsikém ez nagyon messze van az alkoholizmustól! -.-

2010. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jól van na. -.-
2010. dec. 18. 08:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha havonta egyszer-kétszer sörözik a barátaival, az nagyon-nagyon messze van az alkoholizmus fogalmától. Szerintem guglizd ki az alkoholizmust, akkor megnyugszol.:)
2010. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Jól vigyázz vele, mert az ilyen emberekből lesznek a tróger alkeszok, te hozzámész és azon kapod magad, hogy már meg is ver és sz@r lesz az életed neked is. Aztán elválsz tőle és kivénhedt létedre a kutyának sem kellesz majd. És egyedül fogsz meghalni mert anno, a nagy szerelmed megivott egy sört. :DDDDDDDDDD De nagy az Isten állatkertje!!! :DDDDD
2010. dec. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom hogy megivott egy sört igazából. Hanem még tegnap is ott osztotta az észt hogy ő soha nem inna meg mittudomén. Értitek, azt leszarom hogy sört ivott, csak ő nem ilyen és megijedtem, de igazatok van fas zság volt ezen kiakadnom :S
2010. dec. 18. 09:13
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy felpontoztam mindenkit mert igazatok volt xD
2010. dec. 18. 09:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyerek még a fiúd. Dicsekvő kamasz. Mondd meg, hogy Te meg megittál kettő sört, meg három felest.
2010. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg már kezdte magát hülyén érezni, hogy állandóan kampányol az alkohol ellen, és úgy döntött, normális keretek között mégis megengedi magának.

Szerintem tényleg nincs benne semmi rossz, ameddig az ember mértékel és tartózkodással csinálja. És itt nem arra gondolok, hogy mérték a vödör, tartózkodás pedig az asztal alatt:)

2010. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ilyen az ember ez benne a legjobb. Egyik nap még kampányol az alkohol ellen másnap sört iszik, holnap állatvédő leszz utána meg bundarajongó egyszer sportcipőben jár, egyszer veszko csizmában,.. nem tudom érthető-e? De ez egyáltalán nem baj.
2010. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!