Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit valasszak? Te kit valaszta...

Nyuxipok kérdése:

Kit valasszak? Te kit valasztanal?

Figyelt kérdés
Eleg bonyolult egy tortenet...Van egy fiu mondjuk h X es van egy masik fiu aki legyen Y.X-el 8es fel honapja vagyunk egyutt,de...sokszor egy honapba 1x tudunk talalkozni mert nincs penze(tavkapcsolat 60km van koztunk ami szerintem nem sok)es mindig igeri hogy ekkor meg akkor jon es megsem,nem tudok sehova menni mert igeri hogy jon de megsem,karacsonykor meg akarja kerni a kezem,Y a legjobb baratnom uncsija es nagyon rendes,vele megcsaltam x-et es 2nap alatt y-al annyi mindenrol belszelgettunk...vigyaz ram meg talalkoztunk 1X a varosban is,mikor vele vagyok ugy erzem hogy en vagyok a legboldogabb a vilagon,de kozben sajnalom x-et de mikor x-el vagyok sajnalom y-ot.x 19eves y20 es en meg 18
2010. dec. 17. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
továbbra is egyetértek és egyiket se válaszd
2010. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd ha x és y rájön ezekre, akkor nem hiszem, hogy el lesznek ájulva, sőt valószínübb, hogy még pofára is fogsz esni, tehát én megspórolnám az időt, és nem válogatnék.

Viszont... ha x meg y szintén hülyék, akkor meg válaszd az y-t, mert úgyis őt szeretnéd majd előbb-utóbb, főleg, hogy a másik fiút igazából csak sajnálod, ráadásul meg is csaltad, lehet, hogy egyszer elmondanád neki, az csak bonyodalom. Ha meg akarja kérni a kezed, és te nem szereted már, akkor abba pedig baromság belemenni.

2010. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sry negativ kommentemert, de ha nem tudsz dinteni egyik se kell igazan.Ha egyikkel nagyon jo es masikat sajnalod es forditva, akkor inkabb szakits mindketovel neked fajnifog , de nem lesz hauzugsag az eleted es nekik se okozol kesobbikeben nagyobb fajdalmat ha rajonnek X-Y ....27/f
2010. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
X tudja h y-al megcsaltam,es y-on is tud x-rol es meg mind a ketto sir utannam;)
2010. dec. 17. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:

talán egyszer majd megkomolyodnak. vagy nem.

ha sírnak utánad akkor meg örüljél b.zmeg és járjál azzal amelyiket jobban szereted... nem értem miért itt kérdezed meg. egyikük se lehet olyan fontos ha ismeretlen embereket kérdezel.

2010. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelmü,h kit kéne választanod!szánalomból együtt lenni valakivel magaddal kicseszés!legyél boldog és légy azzal akivel jól érzed magad és közelben is lakik
2010. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzá ne kösd az életedet egy olyanhoz, aki nem tud megvenni egy 60 kilométerre szóló buszjegyet sem! Aztán majd sírhatsz anyádékkal karodon a gyerekkel, hogy megfagytok otthon.
2010. dec. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!