Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon min tudnék változtatni?...

Vajon min tudnék változtatni? Mi hozhatna javulást?

Figyelt kérdés
Önbizalom miatt, ami nincsen. Kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek, de mégis olykor úgy érzem, nem vagyok elég jó hozzá. Semmi nem igazolja a feltevésemet. Barátom szeret, mindig mellettem áll. De mégis.. Olyan értéktelennek érzem magamat. Azt se tudom, hogy miért szeret. Pesszimista vagyok, nem tudom meglátni a jót. Például most sem. Otthagyok egy biztos állás (gyorsétterem), amelyben közrejátszik a kevés fizetés és maga az egész munka. Ő örül neki, hogy otthagyom. De én félek, hogy nem fogok másik munkát találni. Van végzettségem (cukrász), és nem biztos, hogy el tudok helyezkedni benne olyan hamar, eltartott pedig nem szeretnék lenni. Persze, mondja, hogy ne így fogjam fel. Lesz jobb is, és itt van nekem Ő. De mégis... Annyi mindenben segített már. Én pedig... Itthon ellátom a dolgokat, rendben tartom a ruháit... Mondta, hogy neki nagy segítség. Rengeteget dolgozik. De szerintem hozzá erősebb személyiségű lány való... Hülyének tart, amikor ilyeneket mondok. Nem tudom, miért vannak bennem ilyen gondolatok:(
2010. dec. 17. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha semmi más bajod ( depresszió, pánik) nincs a leírtakon kívül, akkor az segítene rajtad leginkább, ha nyakadba vennéd a várost, és nekiállnál munkát keresni. És olyant, ami neked is tetszene. Tehát nem akármit. Menj be cukrászdákba. Keresd meg a főnököt. Beszélj vele. Tegyen veled próbát. És menj addig, amíg sikerül. Mindig van hova visszamenned. Tehát nagy baj nincsen. Egész másként fogod majd értékelni, amit te szereztél magadnak. És nem baj, ha több napig is eltart a dolog. Csak tegyél magadért.
2010. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Halgass ra....Tetszik a hozzaallasod hogy nem akarsz eltartott lenni.Hat nem legy az.Csinald ugy h minel hamarabb el tudjal helyezkedni.... en pl gyorseteremben melozok es melllette melot keresek folyamatosan... a lenyeg nem muszaly eltartottnak lenned!Viszont arra figyelj nehogy a kapcsolatotok rovasara menjen a sok sirasod... lehet megerto es nem fog neked olyat mondani ami neked nem tetszene de biozonyos ido utan bele un az ember.Halgass ra es ne csak sirankozz hanme MUTASD h teszel ellene h ne gyorsetterembe meloz ha nem ott akarsz.

Tudom mien sza* gyorseteremtol megszabadulni ugy h biztoös meloba akarnal menni, de probalj meg bizni magadban.

En is ilyen vagyok mint te csak annyi kulombseggel h en nem sirok senkinek csak magamnak...27/F

2010. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!