Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel más is van így?

Ezzel más is van így?

Figyelt kérdés
értem ezen azt,hogy 24 éves vagyok és hetente küldenek el mert két gyermekem van.ha bevállalok még egy bébit akkor meg már túl öreg leszek ,hogy normális munkát találjak,már mint a munka adóknak.apu most 43 éves,tök fiatal rengetek szakmája és éve van és sehova nem veszik fel.míg én sem mondom meg,hogy van gyerekem addig tök kedvesek velem de utána hát mégse kellek.pedig csinos is vagyok érettségim is van.és gyakorlatom is.mégsem kellek sehova.hogy csináljam,hogy legyen munkahelyem ja és ne 30 évesen?
2010. dec. 17. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nehéz ügy. :( kapcsolatod nincs valamilyen munkahelyre? olyan ahol ajánlani tudnának, vagy ahol a főnök ismerős ismerőse...
2010. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, hogy gyerekeid vannak. Sajnos, úgy tűnik, ez a módja annak, hogy munkahelyed legyen.
2010. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van érettségim,szakmám(igaz halott szakma) van 2 kisgyerekem,és eddig ahová jelentkeztem mindig felvettek..

Lehet,hogy nem jó helyen keresgélsz..

2010. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:55


nem jó taktika, ugyanis mindenképp kiderül. ha máskor nem, hát amikor a szerződéssel együtt mindenféle egyéb, bérszámfejtéshez szükséges papírt kitöltetnek.


És ha rájönnek, hogy hazudott, úgy fog repülni a próbaidő miatt, mint a szél. indokolniuk sem kell, felesleges is lenne, hisz egyértelmű lenne a dolog. az meg, hogy menjen munkaügyi bíróságra diszkrimináció címén... próba idő alatt indoklás nélkül fel lehet mondani.

2010. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nincs gyereked. Nem kell az orrukra kötni a magánéleted.
2010. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nőnek sikerült. Új önéletrajzot írt mint gyermektelen hölgy, és máris lett egy jó munkája.
2010. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!