Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ilyen helyzetben?...

Mit tennél ilyen helyzetben? Vagy mit reaglnál rá? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit már nagyon rég óta (több éve) szeretsz, de van köztetek legalább 5 év korkülönbség. A nővérednek is megtetszik a srác, és a pasinak is bejön a tesód. Összejönnek. Mit tennél? Mit reagálnál?

Esküvőt rendeznek, megivnak rá. Elmennél? Végigtudnád ülni, és megnézni, hogy a nővéred hozzámegy életed nagy szerelméhez?


Köszi előre is a válaszokat!

U.I. nem történt ilyen, csak belegondoltam, hogy mi lenne, ha ez lenne, én én mit tennék... Ti mit?


2010. dec. 17. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem volt bennem annyi, hogy évek alatt kezdeményezzek, akkor már nem fogok azon szomorkodni, hogy másnak sikerült. Elmennék.
2010. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
ha a nővérem nem tudott róla, hogy nekem is tetszik, akkor még csak tüske sem lehetne. honnan gondolná, hogy nekem fáj? igen, végignézném és örülnék a testvérem boldogságának. illetve megpróbálnék örülni...
2010. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha tetszett nekem, és évekig nem lettem volna képes lépni, ráadásul ha a nővérem nem is tudott volna róla, akkor befognám a számat...
2010. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, kérdező, hogy hagyhattad az egészet, mármint, hogy léphettél túl azon érzelmileg, hogy a pasid, vagyis exed összejött a nővéreddel.Ne haragudj, de szerintem egyikőtöknek sincs tartása + önérzete.

S ha már ilyen kérdéseket teszel fel, én ebből azt olvasom ki, hogy még nem tetted túl magad az egészen, érzelmileg kötődsz az exedhez.

Én a helyedben egyikkel se tárgyalnék a történtek után, nem még elmenni és jópofizni a mennyegzőjükön.

2010. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pfff utolsó! Olvasd már el végig a kérdést! "U.I. nem történt ilyen, csak belegondoltam, hogy mi lenne, ha ez lenne, én én mit tennék... Ti mit?"
2010. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem megesett, hogy életem nagy szerelmével összejött a húgom. A tesóm és a fickó is tudott róla, hogy mennyire szerelmes vagyok.

DE

3 hónapig sem jártam a sráccal és ő meg a tesóm közel 5 évig voltak együtt. Fájt, hogyne fájt volna, de ők egymáshoz illettek, míg mi meg nem. Azóta jó sok év eltelt és volt időm gondolkodni. Nem bántam meg, hogy nem játszottam haragosdit és vesztem össze egy életre a tesómmal. Sőt! Még a fickóval sem. _Azóta bebizonyosodott, hogy habár akkor azt hittem, mégsem ő volt a nagy Ő, csak inkább én spanoltam bele magam ebbe a szerelembe. Ő soha nem ígért nekem semmit, nem is hitegetett, egyenes volt és tiszta, soha nem mondta, hogy szeret. Én voltam naív és hülye és képzeltem bele többet, mint ami tényleg volt.

2010. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Jah, bocs, siettem.

Válaszom utolsó mondatai akkor az én verzióm a szitura.

:)

2010. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne miért haragudnom, mert legfeljebb a zaklatója voltam, a barátnője nem. Az esküvőre azért nem mennék el, és megkérném a nővéremet, hogy ne erőltessen minket egy társaságba.
2010. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem rontanám el a testvérem boldogságát. Ha annyi évig magamban tartottam a dolgot, végleg lakatot tennék a számra. Csak idő kell ahhoz, hogy az ember feldolgozzon egy ilyen helyzetet..
2010. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Először egy kicsit fájna, de megpróbálnám túltenni magam rajta. Örülnék a testvérem boldogságának, ha boldogok és összeillenek. Elmennék az esküvőre, ha másból nem, illemből. És megpróbálnám elfelejteni a férfit.


Különben is, ha nem lett volna akadálya annak, hogy anno kapcsolatban legyek vele (pl. nagy korkülönbség, kapcsolat...), akkor léptem volna, ha meg volt akadálya, már akkor meg kellett volna próbálnom elfelejteni a szerelmet.

2011. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!