Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? A férjemet...

Mit tanácsoltok? A férjemet hívta a régi főnöke a balatonra dolgozni.

Figyelt kérdés

Mikor még csak együtt jártunk a férjemmel,volt 2 nyár mikor lent dolgozott a balatonon.Azóta összeházasodtunk és van 3 gyermekünk.4 éves 2 éves és egy 6 hónapos. Felhivta valamelyik nap a régi főnöke a balatonról és hivta,hogy menjen le dolgozni nyáron,utánna pedig tud neki munkát Ausztriában. Viszonylag jól keres itthon,de most majdnem a 3szororsát kapná. Szóval pénzbe jó lenne,mert ugye laksáhitelünk és kocsihittelünk is van. Meg rengeteg a kiadás.

De nyáron egyáltalán nem jönne haza,utánna max 1 hétre és menne tovább Ausztriába.Én nagyon félek,hogy a gyerekeket megviselné,a két nagyobbik rajong az apjáért. Nem beszélve a házasságunkról.

Szeretne menni,kérdezte,hogy mit gondolok,de nem tudom.Kavarognak a gondolatok a fejemben A pénz miatt jó lenne,de viszont,én itt maradok 3 gyerekkel. Ugymond segítség nélkül. A nagyszülők is dolgoznak. Rájuk se tudok mindig számítani. Ha orvoshoz is vinni kell valaemlyiket(vagy mind a hármat) a férjem segít.

Egyébként ha most nem menne,akkor jövőre is szívesen várnák.

Délután beszélni akakr velem erről és én tanácstalan vagyok.


2009. jan. 22. 08:58
1 2
 11/11 anonim válasza:
35%
Ahol én lakom(Győr)ismerek egy családot akik Balatonról költöztek ide mert ott nem volt munkalehetőség. Egy másik szintén itt lakó család két gyermekkel,a férj Ausztriában,szegény feleség sokat kínlódik a férje hiánya miatt mivel ő is segítség nélkül van. Szerintem a pénz ne tegye tönkre az amúgy is ma nagyon törékeny házassági kapcsolatot!
2009. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!