Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem igazán boldog...

Csak nekem nem igazán boldog a karácsony? 17/L

Figyelt kérdés
tudom hogy azoknak akiknek nincs családjuk sokkal rosszabb mint nekem, de az sem jobb ha van család, de nincs együtt és még karácsonykor sincs szeretet...más is van hasonló helyzetben? hogy lehet ezt átvészelni? nagyon nagyon szomorú vagyok:( 17/L
2010. dec. 16. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen a családod, de még rosszabb volna, ha karácsonykor szeretet színlelnétek, ha nincs :(:(

Nincs nagymamád ahová el tudsz menni?

2010. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nálunk az a helyzet, hogy ilyenkor mindenki jópofizik a másikkal, mikor azt a háta közepére se kívánja.minek üljek le egy asztalhoz azzal a személlyel akivel 2 éve nem beszélek?Nem tudsz nagyon mit csinálni elkell viseld...
2010. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha nincs együtt a család, legalább nem marják egymást állandóan... Ez is jobb, mint végigrettegni az ünnepeket, ki mikor szól egy rossz szót, amire robban a bomba. Én már csak karácsonyi rémálomnak nevezem az advent elejétől január közepéig tartó időszakot...


Hál'Isten nem otthon vagyok (bár szívesebben nevezem otthonomnak azt a helyet, ahol most vagyok, mert itt vagyok boldog), így legalább az advent nagy része nyugiban telt, és bár még csak holnap kell mennem, már alig várom, mikor jöhetek vissza.

2010. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Attól h karácsony lesz nem áll meg az élet.

Én már 14 évesen rájöttem h mindig volt és lesz veszekedés/összekapás pl az égősoron díszeken stb.

Fogd fel átlagos napnak. Én is így teszek majd.

18/F

2010. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de nálunk nincs együtt a család!!! nincs égősor, nincs közös vacsi, nincs nagy közös ajándékbontás de még családi veszekedés sincs a terítékről.!!:( anyummal vagyok itthon ketten, jól megvagyunk, de karácsony ez??? minden rokon a maga családjával elvan, egy "boldogkarácsonyt" telefon és ennyi!!!! a nagyimhoz lemegyünk másnap, 1 napig ott vagyunk de ott meg annyira rossz hogy inkább nem is részletezem. apukámmal 26-án beülök valami kávézóba pár órára és ENNYI!!!! NINCS KARÁCSONY, csak ÁTLAGOS minden. de én NEM ÁTLAGOS KARÁCSONYT AKAROK!!!! ez a szeretet ünnepe és együtt szeretnék lenni a családdal, de senki nem kiváncsi a másikra:((((((((((((
2010. dec. 16. 21:56
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia.

én 16 éves lány vagyok, és nálunk sincs úgy karácsony. Anyukámmal és bátyámmal leszek itthon és nézzük majd a tv-t kb.. Nálunk sincs egy égősor sem, semmi. max majd 1 gyertya :/ 3 éve ez van, és 3 éve karácsonyfánk sincs. Nekünk ugy fog eltelni ez a karácsony mint egy átlagos nap.

Sose szerettem a karácsonyt. ://

16/L

2010. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Miért nem szerzel valahonnan egy nagyobb fenyőágat, pár szem szaloncukrot, csinálnál rá díszeket, kicsit feldíszítenéd a lakást, gyújtanál pár szép, illatos gyertyát, csinálnátok anyukáddal valami fincsi vacsit, szólna egy kis zene, beszélgetnétek... Máris meglenne a Karácsonyi hangulat.

Mi is csak ketten leszünk a párommal Karácsonyeste. Ezt már nagyon várom.

Aztán másnap benézünk a rokonokhoz, de semmi családi ebéd, vagy vacsi, csak boldog Karácsonyt kívánunk és kész.

2010. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Tudom,számodra nem vigasz,hogy nagyon sokan vagyunk hasonló helyzetben, akiknek ugyan vannak gyermekeik, mégis egyedül töltik az Ünnepeket. Valószínű, minél idősebbek leszünk annál jobban hiányzik egy kis SZERETET morzsa. Sajnos ez az év többi napján is így van. A képmutatást én sem szeretem. Kellemes Ünnepeket mindenkinek akik hasonló körülmények között élnek,valamint minden EMBER-nek.
2010. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy minden rokon a saját családjával van. A Karácsonyeste nálunk is a legszűkebb családé. Ez így volt gyerekkoromban is, csak mamámék jöttek át, mert ők nagyon közel laktak.

Karácsony másnapján már jöttek a rokonok, vagy mi mentünk.

2010. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nálunk együtt a család, de nincs benne köszönet...tesóm, és szüleim ált. egymással veszekszenek, szeretet, béke sehol...de ez a karácsonyom jobb lesz, m mamámhoz megyek.
2010. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!