Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy csak...

Szerintetek baj, hogy csak ilyen ajándékot tudnék adni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs pénzem ajándékra ezért én készítenék valamit.(Süteményt stb.) Idáig mindig tudtam venni, de most nem. Zenét szeretnék cd-re írni. Tudnátok segíteni,hogy kell? Idősebb korosztály vagyok és még nem csináltam ilyet.
2010. dec. 16. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sokkal jobb mint a vásárolt dolog...Ez szívből jön,nem pénztárcából...
2010. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Dehogy baj, sőőt. A CDre íráshoz kell üres CD és CD író progi, de lehet van alap író a Windowshoz pontosan nem tudom. Rákattolsz CDre és ott az írásra, sztem feltalálod magad, a gépeden lévő zene számokat átrakod az üres CD-re (X meghajtó, mindenkinek más) aztán írás. Utána lecsekkolod. De ez így MP3 lesz, nem tudom, hogy szeretnéd.
2010. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne zenét írj. csinálj valami személyes dolgot. legyen benne a kezed munkája. sokkal többre értékelem mint egy boltba vásárolt személytelen dolgot. soha ne felejtsd. a szeretetet nem forintba mérik.
2010. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani az Ahsampoo nevű programot, egyszerű nagyon és fantasztikusan jó (magyar nyelvű). :D
2010. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ashampoo *
2010. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!