Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van párja, de még a...

Akinek van párja, de még a szüleivel él, azoknál hogy telik a szenteste?

Figyelt kérdés
Nálunk elég körülményes, mert szeretnék a családdal is és a barátommal is lenni, de ő is a családjával él, és persze ő is szeretne velük és velem is lenni. Eddig úgy oldottuk meg, hogy délutánig/kora estig mindketten az egyikünk családjánál voltunk, aztán átmentünk a másikéhoz. 25-26 többi rokonokat látogatjuk, úgyhogy az sem jó, hogy 24-én mindenki a saját családjával és másnap találkozunk. Ti hogy oldjátok meg?
2010. dec. 15. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy, nálunk eddig még minden évben csak rohangálás volt, de idén újraszerveztünk mindent. :)

24-én délben a párom szüleinél ebédelünk, aztán szentestére a szüleimhez megyünk. Aznap este náluk is alszunk.

Aztán 25-én az egyik nagyszülőmet látogatjuk meg délben, délután átmegyünk a párom nagyszüleihez, ahol megint ott lesz majdnem a komplett család.

26-án én távol élő nagymamámhoz utazok, párom úgyszintén, csak másik városba. Sajnos ezt nem tudtuk megoldani, hogy mindketten ott legyünk a másikkal, mert fél nap az út kocsival. Így 26-án este a párom szüleinél találkozunk, így ér véget nekünk a karácsony idén. :)

2010. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia! párom dolgozik 23.-án v aznap este v 24-én reggel lemegyünk vidékre kettesben és várhatóan 26.án jövünk vissza az ő anyujához +tesói+nekik a gyereki egy karácsonyi ebédre. és 26.-a du/este leszek otthon. szüleink elváltak, az ő anyja nyugdíjas meg lehet h a lányánal lesz szenteste(jelenleg csak anyagi okok miatt él együtt párom az anyjával), az én apum vszinű dolgozni fog(taxis) anyut még nemtudom, lehet h dolgozik ő is majd(ápolónő) de ha otthon lesz akkor se gond neki h nem vagyok otthon már megbeszéltük előre.:)

20L

2010. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak apám van, akit látni se akarok, ezért pároméknál töltöm a karácsonyt. Ott nem zavarok senkit, sőt, az anyukája szívesen lát, párom meg legalább nem unja halálra magát a nagy politikai viták közepette.

Lehet megkövezni.

2010. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem csak nálunk lesz rohangászós karácsony :) Jó lenne már, ha el tudnánk költözni, és legalább a szenteste nyugis lenne, de majd annak is eljön az ideje. Mondjuk nálunk egyikünk részéről sincs gond az anyósékkal, szívesen megyek hozzájuk és ő is hozzánk (anyukáink gyerekkori barátnők, úgyhogy újszülött korunk óta ismerik a másik gyerekét is :P ), csak ez az éjszakai buszos városon átbumlizás nem fekszik annyira...
2010. dec. 16. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!