Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetne belőle...

Szerintetek lehetne belőle énekesnő?

2010. dec. 15. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok mű- és dalkritikus, nem akarok senkit megbántani, de ilyen hanggal sokszor bármelyik zeneiskolában lehet találkozni...szép hangja van, de csillagocska nem hinném, hogy lesz belőle.
2010. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Rengeteg technikai hiba van benne, ettől sokszor kemény a hang és hamis is, az előadásmód pedig unalmas. 2.30-nál kifejezetten erölködik. Nem tudom, hogy ez fellépés volt-e vagy csak otthon énekelgetett, ha fellépés, akkor így soha nem állunk/viselkedünk színpadon.


Őszintén szólva nekem képzetlennek tűnik.


Ha évek óta tanul énekelni, akkor a válasz egyértelműen NEM.

Ha egyáltalán nem tanult még, akkor kell egy jó énektanár, aki megtanítja neki a technikát, mert ha még nem tanult, ahhoz képes viszont jó próbálkozás volt.


egy énekes

2010. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ui: a félreértések elkerülése végett szeretném hozzátenni, hogy nagyon kevesen születnek úgy, hogy alapból színpadképesek. Az énekesek 99%-a mögött kemény és hosszú évek vannak, napi (1-2 órás) gyakorlással, zeneelméleti tudással, hangszerrel. Mindent meg lehet tanulni, a hangképzést, az előadásmódot, azt, hogy ne legyen se hamis, se unalmas, a légzést... mindent. De nem egyedül. Kell tanár, és JÓ tanár, nem szabad bedőlni a kontároknak, mert ők többet ártanak, mint használnak. Az ilyenek fő ismertető jegye, hogy minden tökéletes, amit a növendék csinál.

Énekelni valamilyen szinten bárki meg tud tanulni. Énekes azokból lesz, akiknek az adottságai kiemelkedőek. De nekik is tanulni kell.

2010. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Több helyen hamis, nem tudja szépen kiénekelni a magasabb hangokat.
2010. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szép a hangja, de ahhoz, hogy valaki befusson, komoly színpadi tehetség kell, egyéni stílus, előadásmód, saját dalok. De ha kidobod azt a ronda szandált, akkor akármi lehet belőled.
2010. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*ahhoz, hogy valaki befusson, komoly színpadi tehetség kell, egyéni stílus, előadásmód,


Vagy egyszerűen meg kell ezeket tanulni. Ennyi.

2010. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tehetséget és stílust tanulni? Na azt megnézem :D
2010. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha te beveszed, hogy a megasztárosok meg az X-faktorosok így születtek, hát baromi nagyon tévedsz.

Nyilván kellenek adottságok, de csak az adottság édeskevés. A hiányzó részt kökemény tanulással és gyakorlással kell hozzátenni.

És amíg nem próbáltad, nem tudod, hogy alkalmas vagy-e.


Az énekes

2010. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen is lehet őket tanulni.Én csak a stílusi részéhez tudok hozzászólni.De szerintem mindent meg lehet tanulni az életben.
2010. dec. 20. 10:41
 10/11 anonim ***** válasza:

*Én csak a stílusi részéhez tudok hozzászólni.


Akkor hozzászólnál? Engem érdekelne a véleményed!

Amúgy ismerősöd? Vagy te vagy?

2010. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!