Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki volt már bántalmazás...

Aki volt már bántalmazás áldozata, hogyan történt?

Figyelt kérdés
Csak hivatalos cikkeket lehet olvasni a témában, de maguk az érintettek ritkán szólalnak meg. Megköszönöm, ha valaki leírja a személyes történetét - vagy ha esetleg közelről volt tanúja ilyennek.
2010. dec. 15. 09:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem olyasmi, amit szívesen írnék le, mert inkább eltemetem magamban olyan mélyre, amennyire csak lehet. Ezért nem nagyon jönnek elő sztorizgatni az áldozatok, nincs szükségük arra, hogy mások csámcsogjanak a történetükön.. Kivéve persze azok, akik pénzt csinálnak az egészből, mint az a fogva tartott lány.
2010. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én 15 éves voltam,amikor a barátom megakart erőszakolni.Szűz voltam és még várni szerettem volna.Ő 18 volt akkor.Szokás szerint autóval vitt csavarogni,de megállt egy helyen.Rágyújtott és az autó motorházánál beszélgettünk.Elkezdett vadulni,fogdosni,rászóltam,hogy hahooooo,várj,most ne!

Nem egy útszélén akartam és nem akkor,hogy megtörténjen.Kaptam egy olyan pofont,hogy ráestem a motorháztetőre,de rendesen!Elmondott mindennek,hogy nekem semmi soha nem jó,sem az idő,sem a hely...hülye szűz k. vagyok...ott hagytam,hogy hazamegyek gyalog,de utánam szaladt és még több pofont kaptam,elestem,ekkor ő rám feküdt és olyan erővel nyomott a földre,nagyon megijedtem.A csuklómat úgy megszorította,hogy csupa piros volt,fájt.Nekem szerencsém volt,mert jött egy vadőr autó és észrevették az autóját...mivel megzavarták,így nem tudott tovább bántani.Megkértem a vadőrt vigyen haza.Azért mertem beszállni mellé,mert ismerős volt apukámon keresztül.

2010. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Milyen bántalmazásra gondolsz?Apám 12éves koromig ostorral vert,utána megmondtam h ha lesz egy párom azzal veretem meg,attol meijedt és nem bántott többet.Utána egy élettársam rendszeresen vert,elköltöztem a városbol egy időre,h megszabaduljak tőle.Ezek régen voltak,azóta nem volt ilyen tapasztalatom.Mit mondjak,itt vagyok,tul éltem,egyedül nevelek egy szép kislányt,igaz azóta se tudtam normális családi kapcsolatot felépiteni.Talán mostmár menne...
2010. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

Na most nem azért, de némelyik hisztis csajszinak kijár olykor pár észhez térítő pofon ... de ez csak egy megjegyzés.


Engem fiú létemre fiú bántott, de a frász tudja mennyire volt bántás részükről, inkább amolyan "nagyfiúsdi" játék volt a kisebbel ... a tusolóban térdre pofoztak ketten, aztán mindketten leszopatták magukat, és még azért is kaptam párat, ha nem térdeltem rendesen meg azért is ha nem akartam lenyelni. Hát nekem ez az egyetlen "kemény" kalandom volt, de akkor úgy nem tűnt olyan durvának, mert úgy edzések után gyakori violt, h a nagyok szivatták a kisebbeket. Aztán, hát megtörtént ....

Na azért annyira nem törtem össze egy életre, sztemsokan eltúlozzák egy ilyen esemény jelentőségét, hogy "örök lelki nyomot hagyott", mert azért bennem se hagyott nyomot, csak emlékszem rá, ennyi, na de ettől még képes voltam utána ugyan úgy élni tovább, és még normális ember is lett belőlem :-)


Bár sztem főleg lányok hajlamosak ezt eltúlozni, és kis szüzikeként állítani be magukat, annak ellenére, hogy nem azért, de objektíven sztem az én esetem durváb volt. na mindegy .... ilyen helyeken elég gyakran megtörténik, hogy a "kis hülyét" betörik a nagyok ..., nem igazán nézik el, hogy nagy legyen az arca, és nem is én voltam az egyetlen.

2010. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

10:02

de akkor minek mentél el vele kocsikázni? azért valamennyire érthető sztem, hogy felhergeled, utána meg játszod a szendeszűzet, és naná h kiakad ... nem?

2010. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

09:53

mint látod, azért nem mindenki így áll ehhez ... ma már csak egy amolyan poénként gondolok vissza rá

2010. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem hergeltem fel és csak 1 hónapja voltam vele.Persze,hogy elmentem vele kocsikázni,hiszen akkoriban kapott jogsit,kedves volt,barátságos és mivel suliba jártunk,így a hétköznapokon nem tudtunk találkozni.Ha szerelmes valaki,akkor minden idejét azzal a fiúval,lánnyal akarja tölteni és hát nem tudtam,hogy ő ilyen is tud lenni.Ja!És nem én voltam az egyetlen lány,akivel ezt tette.Már 27 éves vagyok és egy véletlen folytán megismertem a munkahelyemen egy lányt,akivel ugyanezt szinte,ugyanezt megtette akkoriban.
2010. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
jól van, hiszek neked, akkor meg rossz srácot fogtál ki ...
2010. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

10:13, azért ez tényleg elég durva...


Engem kiskoromban vertek meg állandóan az osztálytársaim, akikkel addig barátkoztam, lelöktek a lépcsőn, szimplán felrúgtak, össze vissza vertek... hogy miért, arra nincs magyarázat azóta se: gyenge voltam, nem álltam ki magamért, aztán rajtam ki lehetett tölteni mindent.

Belőlem is normális ember lett, azt leszámítva, hogy baráti kapcsolatokat nem tudtam kialakítani tartósan, de lehet, hogy ez más miatt van.


20L

2010. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

engem vert apám otthon,meg vertek a suliban is az osztálytársak. Apám piás barom,aki minden ok nélkül jött nekem(többnyire). Mikor anyám nem lakott már ott és csak én maradtam vele egy házban kb 2 hétre,míg elköltözhettem(250km különbség) erősködött hogy aludjak vele egy ágyban,de nemet mondtam,lefeküdtem aludni mielőtt hazajött,akkor már nem piszkált...

két éve külön élek párommal,de mai napig nem dolgoztam fel a 15 év kínlódást.

17l

2010. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!