Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit adjak neki karácso...

SÜRGŐS! Mit adjak neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!Anyukámnak szeretnék KÉSZÍTENI valamit.Azért emeltem ki hogy készíteni mert most nem spóroltam karácsonyi ajándékra és nem tudok venni.Mit készítsek neki??
2010. dec. 14. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
ajándékot!
2010. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
szerintem kartonból és papírból készíthetnél neki ékszerdobozt:)
2010. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyomtass neki falra akasztható naptárat, minden hónapot egy-egy szép képpel díszítve.. Süthetsz neki valami különleges alakú-formájú tortát.. Egyáltalán nincs semmi pénzed, amit rákölthetnél? Kb 700 forintért lehet sütőben égethető kerámiát kapni a hobbiboltokban, abból pedig otthon csinálhatsz neki kaspót, tálkát, bögrét..Párszáz forintért festéket is kaphatsz hozzá, ha színezni szeretnéd.. vagy! létezik olyan, hogy zsugorfólia (zsugorka), az tényleg fillérekbe kerül, és ezzel a módszerrel csinálhatsz neki egyedi kulcstartót, vagy ami éppen eszedbe jut.
2010. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha elég kreatív vagy, akár fából faraghatsz-szegecselhetsz neki egy pici ládikát is:)
2010. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én egy anyák napjára verset költöttem neki. Egyik születésnapjára vettem egy olcsóbb bonbont, mivel nekem zsebpénz sem jár. Becsomagoltam nyomtatópapírba, az egészet kifestettem, ráírtam hogy Boldog szülinapot!, mindenféle olyan dolgot, ami egyedi és tudja, hogy szeretettel készítettem neki. Megpróbálhatod ezt a kettőt is kombinálni.

A vers úgy nézett ki, hogy egy bordó kartont méretre vágtam, kettéhajtottam, egy nyomtatópapírra leírtam szép betűkkel a verset, azt is kivágtam, hogy egy kicsivel kisebb legyen, mint a kartonpapír, a belsejébe ragasztottam úgy, hoyg a szélén maradjon ki 1 cm. A kimaradt egy cm-en két helyen szív alakú mintalyukasztóval lyukasztottam rá, mind a két helyre egy rövid kis szalagot kötöttem masnira, és kész is volt az ajándék. Leírni bonyolultabb, mint megcsinálni :) Sem egy kartonlap, sem egy szalag nem olyan drága, nyomtatólap meg gondolom, van otthon, ha nincs, azt is lehet venni. Mintalyukasztók 5-600 forint körül vannak, de ha nincs rá kereted, egy sima lyukasztóval ütött lyuk is bőven megteszi. Hidd el, az én anyukám örült mindkét ajándéknak, pedig igazán nem kerültek sokba :)

2010. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van kb 1000 forintom hol lehet zsugorfóliát kapni??
2010. dec. 14. 17:55
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és mennyibe kerül??És hogy kell elkészíteni??
2010. dec. 14. 17:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Van egy ötletem:Fa ládikát csinálok(ha birok) és abba veszek neki egy nyakláncot.
2010. dec. 14. 18:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Zsugorka amit eddig találtam, itt kerül a legkevesebbe, de ez Gyálon van.. Budapestről BKV jár oda!

[link]

Amúgy szerintem hobbiboltokban bárhol kapsz..


Így működik:

[link]


A fa ládika nagyon jó ötlet!:) Sok sikert hozzá!

2010. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De fa van otthon? Van mivel megcsináld? Mert azt a dobozt szerintem nem vastag deszkákból kellene megcsinálni, bár való igaz, én nem értek hozzá.
2010. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!