Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy kiengesztelj...

Mit tehetnék hogy kiengeszteljem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Éveken át hazudtam egy nagyon jó ismerősömnek, egy apróságról van szó de mégse voltam őszinte vele. Nem megcsalás vagy ilyesmi, tényleg apróság és egyébként se vagyunk együtt. És most kiderült... Nagyon haragszik rám (jogosan) és fogalmam sincs hogy tehetném jóvá..Kérlek segitsetek! Hátha van jó ötletetek..
2010. dec. 14. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak egy apróság (de akkor is, ha nem az) volt, akkor sűrű bocsánatkérés, őszinte megbánás, és őszinte beszélgetés (ha a másik engedi). Ha nem akkor leírod neki levélben, e-mailben, sms-ben, hogy mennyire sajnálod, de már nem tudod visszacsinálni.
2010. dec. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyisd be neki, hogy bizhat benned, es hogy tobbe nem fordul elo.
2010. dec. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy kerge voltál, meggondolatlan, és már nagyon restelled. ez egyenes őszinte beszéd. ennél jobbat nem tudok ajánlani.
2010. dec. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eveken at hazudtal, de amikor elkezdodott ez az ismeretseg, akkor meg nem tudtad azt, hogy ebbol egy tartos kapcsolat lesz, vagy baratsag.

Szerintem ezzel indokold meg azt, hogy hazudtal, de nem hazudtal, csak nem mondtad el Neki, mivel akkor meg friss ismeretseg volt.

2010. dec. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen és hagy neki időt ha számítasz neki akkor meg fog bocsátani,az embernek ilyen esetekbe kell idő,néhány óra nap hét hónap év vagy csak az ágyba fekve ki milyen makacs attól függ.
2010. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire megharagudott, akkor mégsem lehet olyan apróság, nem igaz? Én apróságért nem tudnék megharagudni. Szóval attól függ mi az a hazugság....
2010. dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!