Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok sztetek mit adjak...

Lányok sztetek mit adjak anyukámnak mert nem tudom mit adjak neki mert sok ötletem van de nem tudom mit szeret egy nő? (szexel kapcsolatos válaszoktól kíméljetek) (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét a fürdőben. Ha sok kence-fice és sminkcucc van, akkor érdemes abba az irányba menni. Puhatold ki a bőrtípusát és annak megfelelő krémet/lemosót, stb vegyél. Sminknél figyeld meg, hogy milyen színeket használ, bármelyik boltban szívesen segítenek majd az eladók. Ha nagyon tanácstalan vagy, vigyel egy fotót róla, a bőr-, szem- és hajszíne alapján tudnak majd tanácsot adni.


Ha szeret főzni, akkor szakácskönyv (ha vega, akkor olyan, ha húsimádó, akkor olyan, stb).


VAgy ékszer, az minden nőnek tetszik. Itt is érdemes megnézni, hogy hord-e, ha igen, akkor mit (ezüst, arany, fehérarany, bizsu, stb). Akár csórj el egyet és a boltban mutasd meg, hogy ilyen stílusban kérsz valamit.

2010. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy ha nagyobb városban élsz, a Lush, vagy egyéb extra szappanokat, egyebeket forgalmazó boltban is tudsz válogatni. Extra, különleges cuccaik vannak, ajándéknak mindig jó.
2010. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Keeper ***** válasza:

Hehe.... enyémnek szülinapja is most van... szeretetet adj! Süss neki valami süteményt, kérhetsz segítséget tesóktól, barátoktól. Annak szoktak örülni az anyukák, az enyém mindenképpen. Ha értékeli, akkor készíthetsz magad is valami kis tárgyat vagy hasonlót. Guglizz rá, ha érdekel.

21/F

2010. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy finom parfümöt, vagy egy díszes, keményborítású füzetet egy névre szóló tollal (tudod, amire ráírják a különböző neveket)

Most csak ennyi jutott eszembe, de biztos fog még, majd leírom neked.

2010. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én apummal és tesómmal szoktam közösen ajándékot venni , így összedobjuk a pénzt és tudunk venni egy drágább ajándékot, most pl. egy hajszárítót kap majd, mert a mostani elég érdekes már :)
2010. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először is bocsáss meg, de hogy lehet ilyet leírni?

"de nem tudom mit szeret egy nő?"

Nem egy nő! Az ANYUKÁD!


Másodszor pedig próbálj meg gondolkozni: mi az, amit szeret? Te ismered őt, mit csinál szabadidejében? Olvas? Kézimunkázik? Netezik? Sétál? Színházba megy? Tanul? Kirándul? Zongorázik? Pletykál a barátnőivel?

Na ahhoz kapcsolódó ajándéknak tuti örülni fog. Szóval? Mit szeret?

2010. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jolly joker szülőknek: lehet kapni kicsi könyvecskéket, amiben idézetek vannak (bármelyik nagyobb könyvesboltban), " alegjobb apa" vagy a "legjobb anya" címmel.

Apámnak egyszer vettem egy ilyet, hát jobban örült neki (1000 Ft alatt volt), mint a többi drága és gondosan összeválogatott ajándékának :)


De a férjem is kapott már hasonló bögrét a lányától, egyik reggel hót álmosan nem abba tettem a kávéját - le is lettem szúrva. Ereklyeként őrzi és még a bort is abból issza :)

2010. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha szeret színházba járni, és régen volt, vegyél neki színházjegyet, esetleg kettőt vegyél, hogy Te vagy az Apukád el tudjátok kísérni, és egy jó kis délután-esti program lehet.
2010. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem jut eszedbe semmi vagy nem mersz nagyon választani könyvet, ékszert, stb. akkor tényleg állj rá a már felsoroltakra. Ha csak egy drogériába vagy tescoba mész be, találsz tusfürdőből, testápolóból és dezodorból álló csomagokat (már 1000 ft körül is) vagy vedd meg neki a kedvenc bon-bonját, amire ő esetleg nem szokott pénzt kiadni, mellé valami illatgyertyát, ilyesmit. Ha teázik/kávézik, valami minőségibb teát/kávét + bögrét/kávéscsészét. Ezen kívül lehet határidőnaplót, tollat, ha dohányzik öngyújtót, hamutartót, ha szemüveges szemüvegtokot és még folytathatnánk. Kicsit közhelyek persze, de ha szépen becsomagolod és látja, hogy készültél és szívesen adod, akkor nagyon fog neki örülni, hidd el. A lényeg, hogy gondold át, mit szeret, milyen a stílusa és eszedbe fog jutni mit vegyél neki.
2010. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

sziasztok köszi a válaszokat

tudom hogy az anyukám de csak egy nő

és nem pasi

2010. dec. 17. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!