Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkremehet a házasságunk az...

Tönkremehet a házasságunk az állandó kiszámíthatalanság miatt?

Figyelt kérdés
Annak a betegje vagyok, hogy sosem tudom, hogy a férjem mikor ér haza a munkából.Hivatalosan délután 4-ig tart a munkaideje, gyakorlatban amikor végez.Ez lehet délután 4-től egészen hajnalig.Attól függ, mennyi munkája van a cégnél.Két éve van ez a helyzet.Az első évben próbáltam toleráns lenni.De amióta gyermekünk is van (lassan egy éve), nem bírom ezt a bizonytalanságot,egész nap csak várom, hogy mikor ér haza, feszült vagyok, ideges, gyakran a gyermekemmel is türelmetlenebb.Rossz, mert egész nap egyedül vagyok itthon a babámmal, és mindig az ajtót lesem, alig várom, hogy hazaérjen.Egyre nehezebben tűröm, és bírom az állandó várakozást, és ezt már a férjemmel is éreztetem, egyre többet veszekedünk az ingerlékenységem miatt.
2010. dec. 13. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
lehet hogy nem is dolgozik csak neked mondta és a szeretőjével van...4ig van munkaidő de lehet hajnalig is van munka.Hajnalig munka egy cégnél ugyan már,ezt csak az veszi be aki naiv...
2010. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer meglepném helyedbe munkahelyén...
2010. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj, gondolom azért keres is. tehát valamit valamiért. nálunk is ez van , sokat dolgozik, de jól is élünk. sosem hozom ezt fel neki. ha te nem tudod ezen túltenni magad akkorvagy rámegy a kapcsolat vagy a férjed keres egy olyan munkát ahol 8-4ig van.
2010. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is naiv vagy.
2010. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ugyan annyit kap akkor is, ha 8 órát dolgozik, és akkor is, ha 18-at.Fix bér van, és sajnos nincs megfizetve.De örülünk, hogy van munka egyelőre...

Szoktam ellenőrizni,nő 100%, hogy nincs a dologba.Ismerem jól a munkahelyet, mind a ketten ott dolgoztunk, onnan mentem el gyesre.Sajnos ilyen a főnök, kihasznál mindenkit:((persze csak azt, aki hagyja, és a férjem sajnos ilyen)

Ez a munkahely nincsen jó hatással a kapcsolatunkra, de nem tudom, hogy mi lesz a vége...

2010. dec. 13. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet kihasználni aki hagyja vagy aki inkább a munkahelyén dekkol hajnalig,mint hogy otthon legyen a családdal...
2010. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyit leírnál, hogy milyen szférába tartozik a munkahely? Kísérteties a hasonlóság egy általam ismert munkahellyel...
2010. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne várj egész nap rá kapd össze magad meny el egy baba kluba, kondizni, bizd a babát egy rokkonra a barátnöiddel kozmetikáztas, moziz. Te is belátod hogy nem direkt csinálja ilyen a munkája, nem kell rá egész nap várni.

Gondolj arra milyen lenne ha kirugnák és egész nap otthon lenne és csak a gyesből élnétek hárman, na akkor lennél csak igazán feszült.

2010. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!