Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hány éves volt amikor...

Ki hány éves volt amikor megházasodott?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok.

Nemet és kort is írjatok légyszíves.


2010. dec. 13. 16:30
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Gratulálok mind az évfordulóhoz mind a gyerekekhez. (mind a kisesküvőhöz:) szép lehetett, meghitt.)
2010. dec. 13. 18:53
 22/31 anonim ***** válasza:
Szerintem az a komolytalan aki a bizonytalan anyagi körülmények közé házasodik meg szül gyereket. Azért valljuk be elég ritka hogy egy huszonegy-két éves emberkének már biztos, jól fizető állása legyen, amire lehet alapozni. Én biztos nem szülnék gyereket albérletbe, vagy úgy hogy a párom tart el. Egy kapcsolat bármikor tönkre mehet, aztán így születnek pl itt is azok a kérdések, amikor a nő nem tudja mit csináljon, mert ha elvál, nem tud hova menni max a híd alá. Úgyhogy ennyit a komolytalanságról...
2010. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Ja és még mielőtt valaki azt mondaná hogy "savanyú a szőlő", párom már eljegyzett, el is venne, de nem őrültem meg, egyelőre fontosabb dolgok is vannak...És ezt ő is megérti, hiába házasság-család párti.


21:33as voltam

2010. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én 29,a féjem 27,5 volt mikor házasodtunk,2 év ismeretség után.Nekem előtte volt egy 10 éves kapcsolatom,aki már a vőlegényem volt,de elhagyott egy fiatalabb lány miatt.A férjemnek előtte 3 éves kapcsolata volt,ott ő hagyta el a volt barátnőjét,mert nem tudtak semmit megbeszélni komolyan.
2010. dec. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Szerintem az a komolytalan aki a bizonytalan anyagi körülmények közé házasodik meg szül gyereket. Azért valljuk be elég ritka hogy egy huszonegy-két éves emberkének már biztos, jól fizető állása legyen, amire lehet alapozni. Én biztos nem szülnék gyereket albérletbe, vagy úgy hogy a párom tart el. Egy kapcsolat bármikor tönkre mehet, aztán így születnek pl itt is azok a kérdések, amikor a nő nem tudja mit csináljon, mert ha elvál, nem tud hova menni max a híd alá. Úgyhogy ennyit a komolytalanságról...



Hasznos volt számodra ez a válasz?


Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás



A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:33

Ja és még mielőtt valaki azt mondaná hogy "savanyú a szőlő", párom már eljegyzett, el is venne, de nem őrültem meg, egyelőre fontosabb dolgok is vannak...És ezt ő is megérti, hiába házasság-család párti.


21:33as voltam"


16:50-es vagyok! Akkor mi ritka előlények lennénk! Én 19 évesen kezdtem dolgozni légi-utas kísérőként! 3és fél év munkaviszony után mentem szülni, és most kezdtem újra ugyanott dolgozni! Anyagilag 100%-ig rendben voltunk akkor is, most is! A férjem 5 évvel idősebb, nyilván előrébb jár az életben mint én, de a gyerekünkte már egy közös lakásba szültem (igaz nem kertesbe mert nem akartunk hitelt). Ha valakinek ez nem tetszik, hogy saját erőből meg lehet teremteni valamit 20-25 között az sajnálom! DE nem veszem magamra, mert nekem nincs okom panaszra, dolgozunk, tanulunk gyereket nevelünk a férjemmel, és elégedettek vagyunk azzal amit letettünk az asztalra! Van ilyen is!

2010. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

09:05


Van persze, csak ritka mint a fehér holló!

2010. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
25 No
2010. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
25 voltam, most 33 L. és 15 éve vagyunk együtt. van 3 tündéri csemeténk is!
2010. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Tubarózsa ***** válasza:

tegnapi 17.32es vagyok: kérdezőnek: igen tudom szép a kisesküvö is, de az is pénz. az a baj hogy még nem élünk együtt, mert nincs hol, (szoktam nála aludni, meg vidéken van egy kis parasztház ott is sokat szoktunk együtt lenni) és én még nem dolgozok(most kezdtem diákmunkázni) tehát hiába sporolunk rá pénzt igy nem jó h én itt lakok a férjem meg ott. :(, de már közeledik a megoldás:)

üdv 20L

2010. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

21:33 asnak: Szerintem meg lehet oldani hogy az embernek legyen biztos háttere kinek így kinek úgy alakul az élete és nem feltétlenül más a fontos. Mindenkinek más értékrendje van és énnekem pl sokkal fontosabb a család mint mondjuk egy karrier vagy rengeteg pénz. Engem nem érdel a sok pénz és ha van elegendő ahhoz hogy biztonságban élhessünk férjjel és gyerekkel akkor én a házasságot választanám. El lehet érni akár fiatalon is hogy az ember biztonságban legyen.


9:05 ösnek Egyetértek veled teljes mértékben.


12:46 osnak: Igen így megértem egy kicsit nehezebb. De azért drukkolok nektek hogy minnél hamarabb megtaláljátok a megoldást.

2010. dec. 14. 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!