Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem ki vagyok rekesztve...

Úgy érzem ki vagyok rekesztve egy hármas barátságból, ami nem olyan régen jól ment. Feleslegesnek érzem magam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Hárman jóban voltunk a tavalyi tanévben, de az ideiben már nem. A csaj, akivel tavaly ültem, az átpártolt a harmadik taghoz, így nagyon úgy érzem, hogy nem kellek már (erre rátesz egy lapáttal, hogy a tavalyi tanév végén a harmadik taggal volt egy kis mosolyszünet). Hétvégén is programot szerveztek, amire meg sem hívtak, csak úgy, hogy poénosan megjegyeztem, hogy 'nah engem meg sem hívtok?', ami helyett szerveztek egy másik programot, amiből kimaradok.


Tudom, hogy az lenne a megoldás, hogy keressek új barátokat, de olyan rossz, hogy pont az az ember csinálta ezt, akiről nem gondoltam volna.


2010. dec. 12. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus eset, vagy 50 ilyet olvastam már itt. És igen, mindre azt írták, keress új barátokat, mert ilyen az élet. Sajnos.
2010. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet,3an egy ideig mi tök jól elvoltunk, de aztán a másik két lány levált, és 2en haverkodtak. Igen, az a helyzet valóban, ha nagyon nem érdeklődnek irántad és kihagynak programokból, sőt inkább szerveznek másikat, ha netán véletelnül te is ott lennél valamelyiken, meg efféle húzások, akkor tényleg dobd őket, és keress új barátokat. És hidd el, bár egy társasági embernek ezt eleinte nehéz elhinni, de sokkal jobb egyedül, mint fölösleges harmadikként téblábolni a másik két csaj mellett, akik rád se bagóznak,ez szintén tapasztalat. És nem is kell egyedül lenni, odamehetsz másokhoz is a suliban, akikhez eddig nem is mentél, így legalább másokat is megismersz, ki tudja, lehet hogy ott lesz majd egy LB-d:) És látni fogod, hogy milyen színes a világ, mennyi különböző(sok idióta is persze) ember van, ami nem baj, ha minél több embertípust megismersz..Szval sztem ha semmi remény, akkor balra el, és új emberek! Remélem segítettem!
2010. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!