Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressem még? Van valami...

Hol keressem még? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Tegnap este leakartam ülni beszélni normálisan a feleségemmel de nem sikerült. Nagyon ideges lett és elment. Úgy voltam vele h majd biztos hazajön éjszakára de nem pedig sokáig vártam olyan 2 óra körül aludtam el. Ma hívtam egy csomószor néha foglalt volt, nem kapcsolható vagy felvette de nem szólt. Kerestem a szüleinél az enyémeknél is, pár barátnőjénél, ismerősnél, nővéreinél de nem volt. De elég érdekes volt az egyik nővére szóval lehet h ott van de nem tudom. Már tényleg nincs ötletem h hol keressem. Gondolkoztam már h vissza megyek a tesójához de lehet h nem engedne be de azért elmegyek. Ha nincs ott ti hol keresnétek?
2010. dec. 12. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Írnék egy smst és elmennék azokra a helyekre, ahol sűrűn megfordul.
2010. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én egy darabig nem is keresném. Soha nem hisztiznék akkorát, hogy ne menjek haza éjszakára, szóval majd lenyugszik és megjön.
2010. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit bővebben! Mit követtél el hogy elment tőled? Először azt írd már el.
2010. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a kórházakban nincs, akkor szerintem várd ki, ameddig haza nem megy. Esetleg ha sok idő telik el, jelentsd be eltűnt személyként.. De előtte persze hívd körbe az ismerősöket, és közöld velük, hogyha tudnak róla valamit, legalább azt mondják meg, jól van-e, különben kerestetni kezded.

Nem tudom, min vesztetek össze, de azért nagyon durva így eltűnni..

2010. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már régóta veszekszünk és tegnap beszélni akartam vele nyugodtan. Kb 5 perc után felidegesítette magát és elment. Szerintem visszajön mert csak kocsit vitt meg pénztárcát. Egyik gyereket se vitte pedig nem hagyná őket. Most a munkám miatt lett ideges mert megint alig leszek itthon de hát nem tehetek róla. Egy darabig katona voltam de amikor terhes lett akkor kamionos lettem.
2010. dec. 12. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak, de tényleg :(

Ne keresd, majd hazamegy.

2010. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj neki egy sms-t, hogy nagyon aggódsz érte, ha nem is akar veled beszélni, legalább tudassa, hogy jól van, így neked sem kell kórházakat, hullaházakat, rendőrséget hívni. (mármint ezeket is írd bele, hogy ennyire aggódsz)
2010. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!