Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem érdekel ez a karácsonyi mizéria,a barátomon se látom hogy nagyon együtt akarna velem lenni akkor,mert fontosabb a családja,úgyhogy azon gondolkozom hogy inkább elutaznék valahova a kutyámmal,és egyedül lennék 2napot valami házban.Szerintetek van olyan kis ház amit ki lehet venni így egyedül 2napra kiskutyával?
2010. dec. 12. 01:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem van egy kis nyaralom(téliesített) Balatonlellén,de kutyás embernek nem adnám ki soha...hacsak a kutya nem szoba tiszta..de ugye egy kiskutya még nem az..Szóval nehezen fogsz találni így kis házikót...
2010. dec. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Roxanne. válasza:
67%
Nem tudod a kutyát rábízni valakire?
2010. dec. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
neked nincs családod? vagy nem mehetnél hozzajuk te is?
2010. dec. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van,de nem érdekelnek nagyon ők se,a kutya áll a legközelebb hozzám,ő legalább mindig velem van:)
2010. dec. 12. 01:53
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
minek kell elutaznod otthonról,ha nem a családodhoz mennél?
2010. dec. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
bármikor, ha vmi nem érdekel, elutaznál, addig a kutyáddal? lehetnél vhol törzsvendég is.
2010. dec. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hello.

Szerintem, először azt tisztázd, hogy miért nem akarod a családoddal tölteni a karácsonyt, meg a barátodnál se.

Először magadban, azután, ha találtál okot, az érintett személyekkel is, ha lehet.

Ha nem jön le semmi konkrét ok, csak így van, akkor meg valószínű depressziós vagy, ami nem jár betegségtudattal, de kezeltetni kell, pszihológus, ha nem használ, pszichiáter felkeresése lenne jó.

Amúgy számos állatokat is szívesen látó szálláshely van, keress rá.

2010. dec. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Had javítsam ki az előző válaszolót.Aki depressziós annak van betegségtudata.

Egyébként én azt nem értem,hogy a barátod miért nem szeretné,hogy együtt ünnepeljétek a karácsonyt?Miért nem jó,ha a barátod családja,a barátod és te együtt ünnepeltek? Kicsit ez elgondolkoztat,hisz ha barátod tudja,hogy te nem igazán tartod a kapcsolatot a családoddal,és a kutyádon kívül más nincs is neked igazán,akkor miért nem szán meg téged,legalább így karácsonyra?

2010. dec. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátod helyében nem hagynám a barátomat magányosan ünnepekkor.
2010. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést,hiba:*hadd
2010. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!