Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az kell aki elérhetetlen...

Miért az kell aki elérhetetlen és akinek én nem kellek?

Figyelt kérdés
:(
2010. dec. 11. 17:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én tudom: A feltétel nélküli Szeretet :)
2010. dec. 15. 20:51
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Én is ezen gondolkodtam sokáig. Aztán világossá vált, hogy aki nekem kell, az valójában nem az, akinek mutatja magát, így világossá vált, miért nem jöttünk össze. Nem ő volt a nekem való - nem én voltam a nekivaló. Örülök, hogy úgy intéződtek a dolgok, hogy nem lett közünk egymáshoz.
2010. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez az... akit szeretek, azt szeretem és kész... lesz*rom én, hogy mekkora kihívás megszerezni, ha tálcán kínálja magát, akkor is akarom, ha egyszer szeretem. Akit meg nem szeretek, azért nem is szenvedek... csak ezt nem értem, hogy hogy gondolják, hogy azért kéne valakinek pasi, mert kihívás... ez milyen felfogás ez? vagy ma már ez a divat? szerelem nélkül pasizgatni össze-vissza? segítség... :(
2010. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

Lehet, hogy most azt gondolod vagy érzed, hogy ő az igazi, de évek múlva (amikor már nem lesz olyan nagy a szenvedély), óriási problémákat fog okozni a szerencsejáték függőség. A másik, ami fontos, hogy ő nem nagyon "ugrál" érted. Nem biztos, hogy egyenrangú kapcsolat lenne belőle.

De ha érzel magadban annyi szeretetet, hogy segíts neki a játékszenvedély leküzdésében, akkor hajrá. :)

2010. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek először is :)

Most úgy vagyok vele, hogy veszíteni valóm nincs... próbálkozok, próbálkozok, de azért nyitott szemmel járok... :) Szívszaggató lenne, ha találna valaki mást, de igyekszek továbblépni rajta. Sokan nem értik, hiszen nagyon sokan udvarolnak, találnék még jobbat is. Próbálok nyitni mások felé, ( több kevesebb sikerrel ) de azt hiszem csak egy új, őszinte kapcsolattal tudnám elfelejteni.

Még valaki ilyen helyzetben? És hogy kezeli? Képes arra, hogy akár "tálcán kínálja magát" büszkeségét félretéve?

2010. dec. 16. 18:31
 16/18 A kérdező kommentje:
Már kezdem felfogni és elfogadni, hogy túl jó vagyok hozzá... :D
2010. dec. 21. 22:13
 17/18 A kérdező kommentje:

Sikerült nyitnom más felé... alakul az új kapcsolatom :) Erre visszatér a nagy Ő, hogy én kellek neki? Hát ez milyen máár?? :D

De most már ez a vonat elment.. ;)

Ügyes vagyok :)

2011. jan. 10. 18:33
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni :)
2011. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!