Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a Dóra névről?...

Mit gondolsz a Dóra névről? Tetszik vagy ki nem állhatod vagy isis?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 12:19
1 2
 11/20 anonim válasza:

Az én húgomat Dórinak hívják, és nem panaszkodik! Anyukám Dorottyát akart neki, de nagyim kiakadt, hogy abban benne van a "rotty"... :) Szóval maradt a Dóra. Bár most 17 éves, és a korosztályában nagyon sok a Dóra. Osztályában is van kb. négy, legjobb barátnője is.

Szóval mérlegeld, hogy most mennyire tucatnév, ja és készülj fel, hogy valószínűleg Dórinak fogja magát hívatni!

2010. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Sztem nagyon uncsi név minden 2 ember Dóra, meg Niki meg Adri, meg Szandi, hol van a fantázia?
2010. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép név. Egy bájos és kedves lány jut az eszembe, ha ezt a nevet hallom.
2010. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
50%

Az embereknek már nincs fantáziájuk :D

Szerencsétlen gyereknek olyan hülye neveket tudnak adni pl.: Alma, napsugár,fütyi és miegymás.

20 évesen irtó ciki lenne napsugárként bemutatkozni egy álláskeresésen.

Am a Dóra név szerintem is unalmas név. Az én osztályomban például van 3 Dóra. Válassz ritkább nevet. Ami szerintem szép, az a Flóra

2010. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ!:)Amúgy Dorkának vagy Dórinak,de inkább az osztályba Dorka vagyok.Köszi:)
2010. dec. 11. 12:49
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
Én nem adnám a gyerekemnek ezt a nevet. Nekem annyira nem tetszik.
2010. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ha lányom lesz, valószínűleg Dóra vagy Teodóra lesz a neve. Amúgy nem ismerek egyetlen Dórát sem..

Becézve nekem Dorkaként tetszik, de az idősebb korosztálybeli ismerőseimnek egy kutyanév jut róla eszébe. Szerintem az ő idejükben lehetett egy ilyen nevű szereplő valami mesében vagy filmben:)

Szóval szerintem szép, komoly és nem hivalkodó. Szeretem az egyszerű, nem túlcifrázott (Alexandra, Beatrix pl)neveket.

2010. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ha a beceneve úgyis Dóri lenne akkor a Dorottya jobb név szerintem :)
2010. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tetszik, szerintem szép név, egyszerű de mégis különleges.

A legjobb barátnőm is Dóra.

Változatai közül szép még a Dorina, Dorka, Teodóra és Izidóra is szerintem.

Az Izidórát választottam bérmanévnek, és ha lesz lányom, a második keresztnévnek ezt adnám majd.

21/N

2010. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Dóráról meg pont egy rossz kislány jut eszembe, aki mindig benne van minden balhéban.:D
2013. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!