Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Miért...

Miért csinálja ezt? Miért mindig az kell neki, ami az enyém?

Figyelt kérdés

Van 1 csaj, aki állandóan azt lesi, én mit csinálok, sztem már beteges szinten. Azzal kezdődött, h összejött az exbarátommal. Utána leutánozta az öltözködésemet, a hajamat sőt, most már folyton az én barátaimmal beszél, egyiküket sikerült kisajátítania. Elkezdtem modellkedni, csináltak rólam néhány fotót, aztán most hallottam vissza, hogy már ő is tervezgeti ezt.

Mindennek a tetejébe a mostani barátomnak folyamat küld a facebook-on sziveket, napi rendszerességgel ír neki msn-en, engem is üldöz az állítólagos barátságával.

Miért nem foglalkozik a saját életével? Miért folyton az enyémmel van elfoglalva? Mit lehetne az ellen tenni, h ennyire belefolyjon az életembe?


2010. dec. 11. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez gáz, mitgondol magáról. barátodnak meg minek írogat? és a barátod vissza is ír neki? engem ez baromira zavarna. szerintem küldd el a francba a csajt, alázd szarrá (ezt nem mondanám ha nem csinálna ilyen undorító dolgokat, de így megérdemli).
2010. dec. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első körben beszélgess vele négyszemközt. Ne udvariaskodj, ne próbálj mellébeszélni, egyenesed szögezd neki a kérdést, h miért írogat pl szíveket a TE pasidnak, és miért utánoz téged. Ha hárít, akkor társaságban tehetnél neki csípős megjegyzéseket. Nem bunkón, nem megalázóan, csak hogy mégis érezze, h mi a helyzet.
2010. dec. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez cink.

Azért, mert

1, vagy nincsen saját stílusa, te viszont népszerű vagy, és ezért úgy gondolja, ha leutánoz, őt is ugyanannyira fogják szeretni

2, vagy nagyon szeret, és úgy gondolja, nagyobb az esélye, ha olyan, mint te, ha 'rokon lelkek vagytok', és így akar veled barátkozni

3, vagy nagyon utál és így akar kikészíteni.


Ugye a többiek látják, hogy Ő utánoz TÉGED, és nem fordítva?

2010. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mennyire ismered?? sokat taliztok?? (suli stb.)mert ha nem akk honnan tudja kik a barátaid meg stb??

ha meg mégis egy légtérbe vagytok akkor..nemtom..csinálj vmi olyat amitől elveszed a kedvét az utánozásra..xD

2010. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

egy isibe járunk :S ...

a szíves dolgot éppen a barátom mondta, h nem tudja hová tenni. úgy kezdődött, h egyszer küldött egyet neki, ő pedig udvariasságból vissza, és azóta folyamat bombázza.

Megmutatta kül. az msn-es levelezéseiket, h miket ír a csaj, és meglepődtem, m h ott is végig rólam volt szó, h milyen ruha volt rajtam aznap, attól kezdve az új telómig minden. :O barátomat ő nem érdekli, ált. lerázza 5-10 perc alatt, szal ezzel nincs gond.

A többiek is észrevették már, h utánoz.

Én nem érzem rokon léleknek, sztem túl kutakodó, kíváncsi természet, én nem ilyen vok. Igazából kiidegelni ezzel nem tud, van pár barátom, akit nem ismer, + barátom szeret...de azért cseppet bosszant a dolog.

2010. dec. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!