Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyünk a nagyszüleink...

Mit vegyünk a nagyszüleink 50. házassági évfordulójára?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lepjétek meg őket egy családi ebéddel. S ha van kedvük legyen egy fogadalom illetve annak megáldása:)
2010. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam mint az első válaszoló. Plusz ha esetleg még szeretik a színházat, vagy operettet, akkor a délutáni előadásra vehetnétek jegyeket, és együtt elmegy ebéd után a család. Ez tutira emlékezetes maradna nekik. Esetleg ebéd helyett vacsora (akár otthon is) a színház után.
2010. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi ajándékkosarat csináltattunk, ez 20 éve volt, 5000ft értékű dolgok voltak benne, akkor ez elég nagy ajándéknak számított.
2010. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Én a nagymamám 80. szülinapjára csináltam egy olyan albumot, amiben minden közeli családtag szerepelt, régi és új fényképekkel , idézetekkel. Nagyon örült neki.

Pici időt kell rászánni, de ez örök emlék marad :)


22 L

2010. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!