Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet élni szerelem és szenved...

Lehet élni szerelem és szenvedély nélkül?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mit gondoltok erről.

Van egy barátnőm 30 éves,van gyereke és férje is.

Mostanában sokat mondogatja, hogy de jó lenne visszamenni az időben és csak úgy gondtalanul pasizni mint régen.

Meg, hogy nem tudja elhinni, hogy ez már mindig így marad,hogy nem lehet újra szerelmes és csak öregedni fog stb.


2010. dec. 10. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet, csak a kérdés, hogy milyen akkor az illető élete. Mint ahogy lehet villa, bmw, yacht stb. nélkül is élni, mindenkinek más az igénye. Én személy szerint hiányolnám a szerelmet is és a szenvedélyt is egy idő után, ha nem lenne...
2010. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem kellett volna olyanhoz feleségül menni, akit nem szeret és főleg nem gyereket szülni..


Én 10 éve vagyok férjnél és még mindig olyan lángoló és szenvedélyes a kapcsolatunk mint régen.


Amúgy 30 évesen még fiatal, ha nem tudja helyrehozni a házasságát, el lehet válni és új társat keresni.

2010. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A nagy kérdés: van-e élet a halál előtt?

Lehet így élni, csak vannak következményei. Lehet, hogy 40 éves kora körül megundorodik a férjétől (láttam már ilyet), kedvetlen, hirtelen haragúvá válhat, amit jó esetben kick-box edzésen vezet le, rossz esetben a gyereken és a férjén.

2010. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen még újra lehet kezdeni mindent... én 20 éves vok, 1 4hónapos kapcsolaton kívűl csak rövid 1-2 hetesek voltak, és nemis igénylek nagy lángoló szerelmet, szeretetet, szal simán meg lehet lenni nélküle. :D
2010. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokak szerint a szerelem nem tarthat örökké. Én másként gondolom. Lehet, hogy már 20 éve házasok, tisztelik, becsülik egymást és békességben, szeretetben élnek. De minden kapcsolatban vannak olyan pillanatok, amikor a pár tagjai úgy néznek egymásra, mint anno régen. Mint az első találkozásnál, ugyanazzal a tűzzel és szenvedéllyel. Sok-sok év házasság után persze már nem erről fog szólni a nap 24 órája, hisz dolgozniuk kell, gyermeket nevelni, megküzdeni a mindennapi élet adta problémákkal. De ha egy kapcsolat a helyén van, akkor véleményem szerint a szerelem is és a szenvedély is megmarad valamilyen szinten.
2010. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor az a baja, hogy már nem szereti a férjét?
2010. dec. 10. 14:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha én szeretem a férjemet, nem agyalok azon, hogy de jó lenne megint gondtalanul pasizni és nem keseregnék azon, hogy nem lehetek újra szerelmes....


Úgyhogy igen, a barátnőd nem szereti már a férjét.

2010. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ti mit tennétek a helyében, vagy mit tanácsolnátok neki?


Én azt mondtam neki fogadja el,nem lehetünk örökké fiatalok és gondtalanok.

Nálunk is van már gyerek és ráadásul az én párom egész nap dolgozik, nem tölt velünk sok időt.

Én sem élem át már azt a lángoló szenvedélyt mit korábban, de eszembe sem jutna, hogy elhagyjam Őt.


Ráadásul a barátnőm férjét egy közös bulin megkérdeztem, hogy mit szeretne elérni az életében és Ő azt felelte, hogy:

A célom az, hogy feltudjam nevelni egészségben boldogságban a gyermekemet, legyen mindig munkám, hogy kifizethessük a házra a hitelt és megtudjam tartani a feleségem.

2010. dec. 10. 14:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
szegény pasi...
2010. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen nehogy már öregnek érezze magát...Majd 30-40 év múlva jöhet ez az érzés. A legtöbb nő ilyenkor a legvonzóbb. Szerintem kezdjen el többet adni magára, sminkeljen, vegyen új ruhákat, esetleg új frizura, dvdre tornázás. Így máris jobban fogja érezni magát a bőrében. És menjen el heti egyszer a férjével valahova(mozi, színház, egy kellemes séta, otthon dvdzés, vacsora, egy igényes szórakozóhely) Addig valaki vigyázzon a kicsire.


Attól még, hogy valaki házas, nem kell elhanyagolnia magát és úgy élni mint egy 70 évesnek. Ugyanúgy el lehet menni szórakozni, csak nagyobb szervezést igényel.

2010. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!