Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Havi 40 ezer zsebpénz szerinte...

Havi 40 ezer zsebpénz szerintetek sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 21:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
63%

ha mindenedet ebből oldod meg, és otthon csak néha kajálsz, meg fürdesz és fűtenek rád, akkor pont elég.

pl ebből veszel könyvet, ruhát, ebből mész szórakozni, sportolni.

én 50et kapok, ebből oldom meg az összes kívánságomat. többnyire elég, félre is teszem a 10%-át.

2010. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
78%
Most ez zsebpénz, vagy gyerektartás, amit kézbe ad apád (pedig anyukádnak kéna adnia)?
2010. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
38%

szerintem ez bőven elég kell, hogy legyen. Ne is haragudj, de ha anyukáddal élsz, akkor gondolom főz is rád, tudsz otthon is enni, tudnál szendvicset is készíteni és azt vinni magaddal, nem kell büfében, vagy kajáldában enni minden nap. Sok főiskolás megköszöni a szüleinek, ha esetleg a tankönyveihez hozzájárulnak (hozzá tudnak járulni), a szórakozásra valót, vagy tusfürdőt, ilyeneket előteremtik maguknak.

Nem bántani akarlak, de nagykorú vagy te is, miért vagytok ilyen életképtelenek? Miért vártok el annyi mindent? Gondolom természetesnek veszed a zsebpénzt...

2010. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Nem veszem természetesnek. Magamra főzök, én veszem hozzá az alapanyagot, amiből anyám is eszik gyakran. Nem szoktam büfében vásárolni. Szórakozni nem járok.
2010. dec. 8. 22:47
 35/40 A kérdező kommentje:
Ja és nem mondtam, hogy elégedetlen vagyok, egyszerűen érdekel, mások soknak vagy kevésnek tartják-e ezt az összeget, ilyen esetben.
2010. dec. 8. 22:49
 36/40 anonim ***** válasza:
50%

21:57

Szerinted miért volt idézőjelben??? S*ggfej!

2010. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 BlackSword ***** válasza:
54%

ma 21:57!

Figyu, csak a napi 8órás minimálbér több, mint 40... Félállásra nem adnak annyit...


Ha egyetemista, vagy főiskolás, akkor nem sok...

Ha otthon van, akkor sok...

2010. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, h akkor miért lenne sok, ha középiskolás lenne és ebből fizetné a nem otthoni ellátást (pl bérlet, telefon, szórakozás, alap öltözéken kívüli ruhák, stb). Ha valaki megteheti, akkor miért kell azzal példálózni, hogy "bezzeg én ennyiből élek meg a párommal" Kellemetlen, de ha a szülei megtehetik, hogy ennyit adjanak neki, akkor ez nektek miért fáj?
2010. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem, h akkor miért lenne sok, ha középiskolás lenne és ebből fizetné a nem otthoni ellátást (pl bérlet, telefon, szórakozás, alap öltözéken kívüli ruhák, stb). Ha valaki megteheti, akkor miért kell azzal példálózni, hogy "bezzeg én ennyiből élek meg a párommal" Kellemetlen, de ha a szülei megtehetik, hogy ennyit adjanak neki, akkor ez nektek miért fáj?


Ki mondta, hogy fáj? Csak feltett egy kérdést, mi meg választ adtunk rá viszonyítási alappal együtt.

2010. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős vagy. Ha kollégista, akkor elmegy, de sztem még így is sok. A zsebpénznek az lenne a lényege, hogy megtanít spórolni, takarékoskodni...
2010. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!