Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hova megy szilveszterezni?

Ki hova megy szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! 17L
2010. dec. 8. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs még... Nem tudom még kivel leszek, ami tuti, hogy szórakozóhelyre max nagyon végső esetben megyek, inkább házibuli kéne vagy csak akár valami laza estés összeülés, iszogatás. Majd kérdezed meg 31-én délután, hátha akkor már fogom tudni :D

20L

2010. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mi szokás szerint itthon tartunk egy jó kis házibulit.néhány barát,zene,kaja,pia,buli reggelig :)
2010. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
házibuli. csúnya lesz :)
2010. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
itthon maradok és korán lefekszem... nem szokásom így ünnepelni az új évet, de most ez lesz.... sajnos...
2010. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdéses...31.-én fél 6-ig dolgozom sajnos. Majd kiderül addig még,hogy merre veszem/vesszük az irányt. =D
2010. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Még nincs terv.

Valami jó kis buliba kellene menni:D

Legjobb lenne valami házibuli, de akár egy szórakozóhely is megteszi, csal legyenek ismerősök, jó zene és hangulat, meg pezsgő:P

15/L

2010. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A földszintre, a nappaliba nézni valamit a tv-ben.

Nem szokásom így ünnepleni, de ez van. Annyira azért nem bánom. (:

2010. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

tv2 szilveszteri műsora ez nekem pont jó

13/L

2010. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még nem tudom. Ha anyukámék otthon lesznek, akkor én megyek, mert ők unokáznak, ha nem lesznek otthon, akkor mi maradunk itthon a törpével. Ha megyek, akkor házibuli haverokkal, aztán még ki tudja, hol lyukadunk ki.
2010. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm csinál házibulit, így összejön a szűkebb baráti társaság (25 fő kb.). A párommal megyünk majd együtt.

21/N

2010. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!