Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apukáma! De szeretné...

Utálom az apukáma! De szeretnék rajta változtatni, hogy tegyem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Mégis miért utálod? (csak azért kérdezem, mert így nagyon nehéz válaszolni a kérésre.)

Beszélgess vele, ismered meg őt jobban és viszont. Ez majd változtat a róla alkotott képeden.

2010. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne utáld
2010. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az oka,hogy utàlod?
2010. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, és kiegészíteném a második válaszolóval a válaszom :)
2010. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én is utálom, nem vagy egyedül. én ma költözök el itthonról. de persze, ha lehet, beszélj vele. az enyém nem olyan, h lehet vele beszélni, ezért is választom ezt a módszert, mert ő egy senki ahhoz, hogy elrontsa az én életemet :) kitartást hozzá, mindenképp előbb gondolkozz el rajta, h tudtok-e javítani a kapcsolatotokon.
2010. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az apák felét meg kéne kövezni,és a másik fele meg megfélemlítődne.Aki nem,meg nyilvános akasztás!A városközpontban a Kossuth szobor mellett.Aki megőríti,depresszióssá teszi gyerekét,nem apa!!!
2010. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úristen, miért utáljátok ennyire az apukátokat? Mi vezet ehhez, hisz el nem tudok képzelni olyan szülőt, aki nem szereti a gyerekeit... Mi történt? Mióta?

33 L

2010. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utolsó előttinek baromira igaza van. nem akarom magamra vonni a kérdező elől a figyelmet, de nekem történetesen az a bajom vele, hogy kiskorom óta terrorba tart. képes velem egész este ordítani(kollégista vagyok, és örülök h kicsit magamnak lehetek itthon, de még ilyenkor is cseszeget, nem hagy békén), meg hülyeségeket a fejemhez vág, meg ezt tök nehéz szavakba önteni de elviselhetetlen, ezt nem lehet tovább bírni, ahogy ez a szerencsétlen viselkedik. ja és az mindennek a teteje, amikor megkérem h fejezzék be az ordítozást, mert így nem tudok tanulni, nem is kell mondanom, hogy le se szarja, pedig örülhetne, hogy nem verem egész nap a farkam, mint sok korombeli ifjú teszi(csak lehet, hogy nekik normálisabb apjuk van, és ebből következőleg normálisabb életük is) és azt mondja, hogy minek tanulok, úgyse lesz belőlem semmi, stb... ja, meg párszor már lilultam, illetve zöldültem miatta.
2010. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!