Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk? és mire jó ez,...

Mit tehetnénk? és mire jó ez, veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

barátom most ment el tőlem (Haza) és én beléptem az msnemre, és látom hogy ő is bejelentkezik:O de átvan irva a neve... felhivtam elmondtam neki, totál kiakadt... csak én és a huga tudjuk még rajta kivül a jelyzsavát, de már beszélt a hugával, nem ő volt.

tehát feltörték neki az msnt


2010. dec. 5. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:
ötlete sincsen hogy ki lehetett
2010. dec. 5. 20:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen msnes scriptek, amik felveszik a másik fiókjának tulajdonságait.

szóval te is be tudnád állítani, hogy mondjuk mások msnjén úgy nézzél ki, mint valamelyik barátnőd.

2010. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
neharagudj de ezt nem igazán értem
2010. dec. 5. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem egyszer mikor ültem a gép előtt kiirta,hogy egy másik gépről,bejelenzkeztek az msn fiókomma,pedig senki sem tudja a jelszavam:S

én sem tudom mi volt az,de nem örülök neki:S

2010. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan program, hogy msn plus. Sok módosítást le lehet tölteni, amikkel más és más lesz az alap msn :) Ott lehet olyan kiegészítést is leszedni, ami ellopja az ismerősök adatait. e-mail cím, bejelentkező kép, név, minden, és beállítja neked. Így mindenki azt hiszi, hogy te vagy az, akinek álcázod magad.
2010. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Családi kapcsolatok??
2010. dec. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!