Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól járnánk meg...

Szerintetek jól járnánk meg vegyük?

Figyelt kérdés
A párom eddig albérletben lakott most el kellet onnan jönnie és ide költözött anyumhoz. Folyton keresünk eladó és kiadó házat. Tegnap néztünk egyet Csepelen Híradó utcában. Mikor megláttam megijedtem nagyon érdekesen néz ki. Kettőnknek pont jó lenne, de szeretnék egy babát. Van, nagykert ahová lehetne hova tovább építeni a lakást. 8 millió 1600 négyzetméter a kert a lakás pedig alul 48 négyzetméter fent 26.(Van egy tető szoba) Már csak azén válaszomra vár. Szerintetek megvegyük?
2010. dec. 5. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Persze. És az első könyv a polcon legyen a helyesírás kézikönyve.
2010. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Komolyan hova fajul ez a világ? Még jó, hogy azt nem kérdezik meg, hogy szerintünk elmenjenek-e wc-re, ha már becsurog :(


Honnét a bánatos maci ...ból tudjuk, hogy jó lenne-e nektek????

2010. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, meg hogy van-e egyáltalán értelme meg venni vagy van ennyiért nagyobb. Nem mindenki ír profin mindenkinek van hibája.
2010. dec. 5. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Akkor vegyétek meg ha lesz pénz a bővitésére,és ha nagyon beleszerettél ebbe a házba.Ha csak egy kicsi kételyed is van akkor hanyagold.Most sok ingatlan ára lement érdemes lehet tovább nézelődni.Ráadásul fent van szoba,babával ez nem biztos,hogy jó,főleg az első idöben.
2010. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az árat nézve, jó vétel. Mi 30 Km-el távolabb egy kicsi bodegával, jóval drágábban adtuk el ugyan ekkora telket.
2010. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
79%
Előtte mindenképp járjatok utána, hogy lehet-e a házat bővíteni (építési engedélyt lehet-e kapni rá).
2010. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos, nézz szét még! Mi is nemrég vettünk lakást, rengeteg hirdetést átnyálaztunk, 10-15 lakást végigjártunk, mielőtt döntöttünk. Nem kell rögtön az elsőt megvenni, amit megnézel. Most van rengeteg eladó, ráadásul elég nyomott áron. Érdemes szétnézni.
2010. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"nem mindenki ír profin"

Ez jó, könnyesre nevettem magam. Szerencsétlen...

2010. dec. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!