Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinik! Mit kértek/kaptok...

Tinik! Mit kértek/kaptok karácsonyra?

Figyelt kérdés
Elsősorban 13-18 évesekhez szól a kérdésem, de persze mások is írhatnak. A kérdés egyszerű: Ti mit kértek, illetve kaptok karácsonyra?
2010. dec. 4. 16:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
94%

Én egy halálfejes fülhallgatót szeretnék.

Ilyet: [link]

2010. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
94%

egy pizsamát:)

16L

2010. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
96%
epilátort már kaptam, még kapok egy pizsamát és kész. Nem vagyunk gazdagok és egyenlőre ennyivel is bőven megelégszem. Ha több dolgot szeretnék, azt majd megteremtem magamnak. Lehet, hogy megajándékozom magam egy könyvel még.
2010. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak. Mindenkit értékelek.:)
2010. dec. 4. 18:56
 25/34 anonim ***** válasza:
81%
Én egy Kiszel Tünde naptárat, úgy is jól lehet használni még ebben az évben.
2010. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
76%

Szeptember közepén kaptam Samsung Wavet "karácsonyi ajándék"-ként [de felét én fizettem a zsebpénzemből], úgyhogy karácsonyra max 10-15 ezer forint a szüleimtől [amikből majd ruhákat veszek, vagy valami ilyesmit], +rokonoktól, barátoktól valamit.


[egyébként mért kell lepontozni azt, akinek kicsit jobban megy a sora?? :O]


13,5/L

2010. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
57%

Utolsó:


Erre tudod egyszerű a válasz.. Ha nem lennél jó módú vagy pénzes,te is megértenéd hogy valakinek tüzelője sincs,más meg LCD tv-t kap karácsonyra... Na de ehhez senkinek semmi köze..

2010. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sem megy jobban a sorsom, csak kihasználom az eszem, amivel szerencsére megáldottak.

Viszont, ha arra akarsz utalni, hogy szerinted én, mint "jobb módú" miért nem adok neked tüzelőt, akkor kérdezem, hogy te miért nem adsz ételt az afrikainak?

Amúgy meg: én tehetek arról, hogy nincs valakinek tüzelője? Nem. Okoztam én valakinek anyagi vagy bármilyen kárt? Nem. Így nyugodt szívvel alszok el.

2010. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ebben az évben elmarad az ajándékozás, mert fára meg ilyenekre kell a pénz sajnos.de nem baj, majd jot eszünk, és ami kell, megpróbálom megvenni magamnak:) 18 vagyok, lány
2010. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
93%

én egy fényképezőgépet akarok kérni meg 1 cipőt :)


16/F

2010. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!