Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok a nevelő apámmal
2010. dec. 3. 16:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tuti valami 13 14 éves írta:D
2010. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, a szerencsétlen csak annyit írt, hogy jóban vannak, ti meg máris lehordjátok mindennek. Azt sem tudjuk még, hogy fiú-e vagy lány, hogy mit takar, az, hogy jóban vannak...mennyi előitélet!!!
2010. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy?

Fiú, vagy lány?

Konkrétan, hogyan vagytok jóban??

2010. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
16:24: Nem tudod jól, 14 éves korig bünteti, utána nem. És szerintem egyáltalán nem ciki, nyilván nem romantikus szálak fűzik hozzá, akkor azt írta volna. Bennem fel sem merült ez, amíg meg nem láttam a válaszokat..
2010. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Anyukám azt mondta ne szeressem mert egy szemétláda,és úgyis később én is rájövök de én nem tudom nem szeretni mert mióta eszemet tudom ő volt mellettem ,csak Anyu utálja mert iszik időnként. A barátnőim is azt mondják nem az Apám miért vagyok ilyen jóban vele ? Mindent meglehet vele beszélni bár Anyu előtt úgy csinálok mintha én is utálnám!
2010. dec. 3. 23:34
 16/18 A kérdező kommentje:
14 éves lány ! Nem szex terén jóba te szent ég!
2010. dec. 3. 23:37
 17/18 anonim ***** válasza:

Ne feledd! Mindig kell egy támasz az életben, akivel megbeszélheted a dolgaidat...


Na és, ha néha(!) iszik??

Ebben a nyomorult mai magyarországi viszonyok között,

ez már nem is annyira megszólandó,

hiszen neki is kell valamibe menekülnie...

2010. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ebben a formában egyáltalán nem ciki. Ha jól bánik veled, és ő nevelt fel anyukáddal együtt, akkor majdnemhogy kutya kötelességed jóban lenni vele. :) Neked nincs közöd az anyukád és közte lévő nézeteltérésekhez, ezt nekik kell megoldaniuk, és ne is hagyd magad, hogy bármelyik irányból is zsaroljanak vagy befolyásoljanak, hogy nem szabadna jóban lenned a másikkal, mert bunkó. Amíg veled nem az, addig neked nincs gondod. 14 évesen már meg tudod ítélni mások helyes és helytelen viselkedését. Ha jókat tudsz vele beszélgetni, akkor hajrá. :)
2010. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!