Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen zenék voltak "nagy...

Milyen zenék voltak "nagy zenék" akkoriban?

Figyelt kérdés
Szóval anyukámnak azt terveztem, hogy karácsonyra csinálok egy olyan CD-t amin a kedvenc zenéi vannak. Már van egy jópár, de még szeretnék. 1976ban született. Bonanza banzait (ezzel együtt Ákost) és Depeche mode-t hallgatott. Arra lennék kíváncsi, hogy az akkori időkben mit szerettek még a fiatalok, mik voltak "nagy, menő zenék, előadók"? Bármilyen műfaj jöhet, gyors, lassu mindegy :) Előre is köszönöm :)
2010. dec. 3. 16:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Erasure, duran duran, bros.
2010. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! 78-as vagyok és nő. A kedvenceim ezek voltak:

Dr. Alban, Ace of Bace, Culture Beat, Dj.Bobo,2 Unle Mited

Bocsi ha valamelyiket nem jól írtam!

2010. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még azt elfelejtettem írni, hogy szerintem ez nagyon kedves dolog Tőled. Én biztosan nagyon örülnék egy ilyen Cd-nek!
2010. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb ötleteket :)


13 éves vagyok, és lány :)


hát remélem örülni fog neki :D

2010. dec. 6. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!