Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is indult így a kapcsol...

Másnak is indult így a kapcsolata, vagy ebből max. Barátság lesz?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, ő 34 éves férfi, egy társkeresőn ismerkedtünk meg. Pár hetes levelezés után találkoztunk. Mindketten nagy csalódáson vagyunk túl, mindkettőnket elhagytak. Az első randin leszögeztem, hogy egyelőre barátkozni szeretnék, de idővel párkapcsolatra is vágyom. Egy hét múlva újra találkoztunk. A találkozásaink jól sikerültek, jól érezzük magunkat együtt, ez szerintem egyértelműen látszik rajtunk, bár nem "vibrál" a levegő köztünk. Gyakran váltunk most is levelet, de erre a hétvégére pl. nem hívott el randizni, és nem is igényli pl. hogy naponta beszéljünk. (telefon, msn)

Ilyen módon még nem ismerkedtem, eddig egyértelmű volt, ha valakivel megismerkedtem, hogy mi fog történni.

Szerintetek lehetséges, hogy csak mint ember, mint barát jövök be neki, vagy a saját csapdámba estem, és csak betartja, hogy "csak barátkozni szeretnék", és azért lassít? Voltatok már hasonló szituban?


2010. dec. 3. 15:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha jövő héten nem hív, akkor biztosan elhívom én, és ha bátor leszek, megkérdezem, hogy mit gondol rólunk.
2010. dec. 3. 16:01
 12/12 anonim ***** válasza:
én még ezen a héten hívnám a helyedben...
2010. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!