Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is indult így a kapcsol...

Másnak is indult így a kapcsolata, vagy ebből max. Barátság lesz?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, ő 34 éves férfi, egy társkeresőn ismerkedtünk meg. Pár hetes levelezés után találkoztunk. Mindketten nagy csalódáson vagyunk túl, mindkettőnket elhagytak. Az első randin leszögeztem, hogy egyelőre barátkozni szeretnék, de idővel párkapcsolatra is vágyom. Egy hét múlva újra találkoztunk. A találkozásaink jól sikerültek, jól érezzük magunkat együtt, ez szerintem egyértelműen látszik rajtunk, bár nem "vibrál" a levegő köztünk. Gyakran váltunk most is levelet, de erre a hétvégére pl. nem hívott el randizni, és nem is igényli pl. hogy naponta beszéljünk. (telefon, msn)

Ilyen módon még nem ismerkedtem, eddig egyértelmű volt, ha valakivel megismerkedtem, hogy mi fog történni.

Szerintetek lehetséges, hogy csak mint ember, mint barát jövök be neki, vagy a saját csapdámba estem, és csak betartja, hogy "csak barátkozni szeretnék", és azért lassít? Voltatok már hasonló szituban?


2010. dec. 3. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
*érdekelnek a válaszok:$*
2010. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tiszteletben tartja a kérésedet, és arra vár, hogy te mikor fogod jelezni neki, hogy most már randizhatnátok rendesen, és ne csak mint barátok.
2010. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Annyit már jeleztem neki, hogy jól érzem magam vele.

Persze, ez lehet, h. még nem elég egyértelmű...

2010. dec. 3. 15:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Elég nehéz ilyen szitura bármit is mondani, mert nem tudhatjuk, neki mi volt rólad az első benyomása. Ha ő többre is vágyna a barátságnál, akkor elképzelhető, hogy egy általad adott jelre vár, hogy te is kész vagy rá, nem akar nyomulni. Vagy nem akar várni rád, inkább keres mást, akinek most van szüksége egy kapcsolatra.

A harmadik variáció, hogy mégsem jöttél be neki annyira, mint potenciális partner, így marad a laza barátságnál.

Sztem jó lenne, ha magadban tisztáznád, hogy mit vársz egy kapcsolattól, illetve ettől. Aztán elmondanád neki, megkérdeznéd tőle, ő mit is szeretne.

2010. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Nekem is vannak olyan barátaim akikkel jól érzem magam, de mégsem tudnám elképzelni velük a párkapcsolatot.

A férfiak amúgy sem gondolatolvasók. Mindent egyértelműen el kell mondani, nem elég célozgatni:)

2010. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A jeleztem neki kevés. Mert a pasik mást vesznek jelzésnek mint a nők. Sok dologban eltérően kommunikálunk, ami neked ordító jelnek minősül, azt ő még csak rezdülésnek sem veszi.
2010. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jeleztem, de írtam is neki a 2. randi után, hogy nagyon jól éreztem magam vele.
2010. dec. 3. 15:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Teremts olyan helyzetet, ahol kipattanhat a szikra. Közös borozás nálad,vagy nála, közös egésznapos túrázás, elvonatozni messze bármilyen céllal, akár városnézés, vacsi ilyenek. A lényeg, hogy sok időt töltsetek együtt egy nap, a végére vagy kialakul vonzalom, vagy nem. Szerintem egy pár órás találka alatt kicsi ennek az esélye, egy ilyen "nagyobb volumenű" együttlét után érdemes gondolkozni, érdekel e téged az a férfi, vagy nem, lehetőséged is lesz tudomására hozni, ha érdekel. Ha pedig mégse, eltöltöttél legalább egy szép napot valakivel.
2010. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon jót írtál, kár hogy most túrázásra elég fura idő van, de valamit majd kitalálok.

Az első randin nem jött be annyira, a másodikon viszont már igen... Szerettem volna most is találkozni.

2010. dec. 3. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni te. Miért kellene hogy mindig csak ő hívjon? :)
2010. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!