Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen sokáig nincs szex?

Ilyen sokáig nincs szex?

Figyelt kérdés
Úgy tudom szülés után 6 hétig nem lehet nemi életet élni.A várandósság alatt pedig az utolsó trimeszterben vagyis az utolsó 3 hónapban nem feltétlenül ajánlák.Vagyis összesen 4,5 hónapig nincs szex? Ezt hogy élik meg a párok,nálatok hogy volt? Nem lett belőle elhidegülés?
2010. dec. 1. 19:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%
Jártam Dr. Hamvasnál, a neje az asszisztens. Amikor egyik kezében egy dróttal, a másikkal meg az aurámat tapizva "rontást vett le rólam", akkor fordultam ki a rendelőből.
2010. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%
Pedig nem durva. A lényeg, hogy az én terhességem egy egészséges terhesség volt, nekünk 'mindent' lehetett. Ha komplikált terhességről van szó, még az is lehet, hogy az egész terhesség alatt nem ajánlott szexelni. Vannak, akik máshogy reagálnak a hormonokra, és szülés után hónapokig nem kívánják. Ezt előre nem lehet megmondani. Kívánom, hogy egészséges terhességed és egészséges gyermeked legyen!
2010. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk csak 6 hétig nem lehetett, de azalatt is megoldottuk máshogy:)


Nem elhidegültünk, hanem már alig vártuk hogy lehessen rendesen is:)

2010. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
60%

Mi a terhesség utolsó napjáig szexeltünk, a fiamat így is egy héttel túlhordtam. A szülés után 6 órát voltunk még a kórházban, tehát a születés napján este már otthon aludtunk. Másnap, bár nem behatolásos módszerrel, de igenis volt szex. Ez így ment két hétig, aztán ismét rendesen csinálhattuk (pedig szakadtam kívül, belül, két oldalról is). Csak itt ahol mi élünk, nem csinálnak olyan nagy dolgot az egészből.


Kicsit durva???A szülést követő nap már szexelni?Hát komolyan mondom, az eszem megáll.Szakadtál kívül belül, repedtél, ne magyarázd már meg, hogy a szex járt első nap a fejedben???Vagy ha igen, akkor elég beteges gondolkodásotok van a pároddal egyetemben.Ilyenkor a nő örül, ha szoptatni tudja a babát, vérzik, friss sebe van, a szervezete épphogy elkezd regenerálódni, stb.Ez beteges dolog!

2010. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
54%
Miért lettek azok lepontozva, akik nem hagytak féléves szünetet két aktus között? :) A szex várandósság alatt csak akkor ellenjavallt, ha probléma van. Normál lefolyású terhesség esetén mindenki annyiszor, és úgy csinálhatja, ahogy jólesik. Amikor szülés után hazamentem, nálunk is volt szex az első nap. Természetesen nem behatolással, hanem kézzel elégítettem ki a férjem. Tudtommal ez is szexnek számít. Nem követelte, én kezdeményeztem, és nem azért, nehogy elhidegüljön, hanem mert szerelmes vagyok belé, vágytam rá, és jólesett. Nem repedtem sehol, varratom sem volt, a vérzésem 10 nap alatt megszűnt. A kéthetes kontrollon minden rendben volt, ezért három héttel a szülés után már vígan szeretkeztünk, épp úgy, mint előtte. Aki ezért lepontoz, azt is legyen kedves elárulni, hogy szerinte miért nem hasznos a válaszom. :) A kérdező nyilván a normál esetekre kíváncsi, és nem arra, amikor valakinek sajnos veszélyeztetett a terhessége, ötven varrata van, vagy hetekig vérzik.
2010. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
23%
ez a hamvas tényleg ilyen kamuorvos? ez komoly? hogy pálcával méreetett? mert őt akartam orvosnak fogadni...aki tud irjon meg rola véleményt hamvas ferenc
2010. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok prűd és frigid sem, mégis megcsaltak.
2010. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
75%

Kedves: Ez a válasz 61%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 08:34!


Elszörnyülködtél egy válaszon, pedig szerintem nem kellett volna. A válaszolótól idéznék:

"Másnap, bár nem behatolásos módszerrel, de igenis volt szex. Ez így ment két hétig, aztán ismét rendesen csinálhattuk..."

Ezekre válaszolván felháborodtál, hogy mégis hogy, amikor szakadt meg minden. Azt írja, hogy nem hatolt belé a férje. Vagyis lehet, hogy gyengéden símogatta, nyalogatta az ingerlésre érzékeny testrészeket úgy, hogy a sebeit gyakorlatilag nem érte sérülés, maximum símogatás. És a pettinget is érthetjük szexualitásnak, amibe a mellek simogatása is beleértendő részemről.

Nem tudom miket csinálhattak a kedves válaszoló és a férje, de biztos vagyok benne, hogy úgy is lehettek együtt, sőt, élvezhették mindketten az együttlétet, hogy az neki nem volt fájdalmas. Amúgy meg az, hogy a férjét kényeztette, végképp nem kell, hogy a sebei felszakadásával járjon.

2010. dec. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%
lehet szegény nem tudja mit jelentenek ezek a dolgok,és ő csak egysíkúan csinálja...
2010. dec. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan csak kényszerből szexelnek,meg hogy a másik békén hagyja inkább hagyja magát,misszionáriós pózban egy síkúan,ezeknek bezsélhetsz te kényeztetésről nem tudják miaz...Persze náluk a kézi munka meg egymás szájjal való örömszerzése,kielégitése szóba se jöhet,mert az fújjj.Pedig...Nem csak a bedugom kihúzom a szex,az szex,a szererkezés egyesülés ennél százszor több,és van hogy nem is kell hozzá behelyezni a hüvelybe a péniszt...Van hogy mi csak ülünk fekszünk kézzel simogatjuk és öleljük egymást és mégis egyesül a lelkünk,ez több,mint ha csak bedugná és bealudna utána,és ez még csak nem is veszélyes és nem is fáj,mondjuk ha vigyázni kell mert babát vár valaki vagy épp szült és vágták...De ehhez el kell jutni egy szintre...
2010. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!