Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen sokáig nincs szex?

Ilyen sokáig nincs szex?

Figyelt kérdés
Úgy tudom szülés után 6 hétig nem lehet nemi életet élni.A várandósság alatt pedig az utolsó trimeszterben vagyis az utolsó 3 hónapban nem feltétlenül ajánlák.Vagyis összesen 4,5 hónapig nincs szex? Ezt hogy élik meg a párok,nálatok hogy volt? Nem lett belőle elhidegülés?
2010. dec. 1. 19:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a nőgyógy azt mondta, hogy az utolsó trimeszterben is lehet, ha zárt a méhszáj.

Én 29 hetes vagyok, és még javában "csináljuk".

:)

2010. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy az utolsó trimeszterben nem feltétlenül ajánlják, még nem azt jelenti, hogy tilos, vagy hogy nincs szex.
2010. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Ha a párod szeret, eszébe sem fog jutni. Ő jobban fog félteni, mint gondolnád és a szülés jobban meg fogja viselni mint téged. Ez nem tart 4,5 hónapig legfeljebb 2,5-3 hónap. Ha a ésszerűséget nézed ez a papírforma, egyébként szülés után a fizikai állapotod teszi függővé a visszatérést, ami mindenkinél változó.
2010. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
ami fontos,az az első 3 hónap,és a szülés utáni 6 hét. a többiről meg beszélj a dokival,alapesetben nem tilos
2010. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Mi még a szülés előtti napon is szexeltünk. A 6 hét is egy körülbelüli dő, vannak, akik már 4 hét elteltével is szeretkeznek, ha megszűnt a vérzés, és nincs fájdalom. De a hat hét alatt is lehet szexelni, pl kézzel, orálisan, lehet ölelkezni, csókolózni, masszírozni egymást, ilyesmik. Ha jól emlékszem, valahogy túléltük. :) A szex , a szerelem, a gyengédség, és az intimitás nem d.gásközpontú. Olyan is volt, hogy a férjemet műtötték, vagy lumbágója volt, ilyenkor nem épp a szex járt a fejében. Ilyenkor nekem is el kellene hidegülni, vagy ez csak a pasikra vonatkozik? :)
2010. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%

Van két kezünk,meg egy szánk is,nem csak p*cink,csak ha sokan nem lennének enynire prüdek és nem csak a misszionárius pózt csinálnák,lehet jobb lenne az ágyban is a dolog,és a férfi nem nézne annyiszor félre,mi tiz éve együtt élünk,mert tudom,hogy kell örömet okozni a kedvesemnek...

28N

2010. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk szopi volt popsi meg kéz.Mondjuk nem nyeltele a felségem,...de ha nem élvezte volna valamelyikünk nyilván nem csináltuk volna.
2010. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Én nem szültem még, de a kérdésedről rögtön az jutott az eszembe, hogy az ember lányának a szája elég messze van a babától... OK, csak ritkán fanyalodom rá az efféle örömszerzésre, tehát nem szeretném, hogy lehurrogj. Csak épp ez még mindig jobb, mint az elhidegülés... úgy gondolom, hogy inkább a kezem, a szám, mint egy másik nő ilyen helyzetben. Vagy ha nem másik nő, akkor a kielégületlenség, rosszkedv, elhidegülés, stb. lelki dolgok. De csakis te tudhatod mihez van gusztusod és kedved.


24/L

2010. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%

Most ahogy visszaolvasgatok, ez másnak is eszébe jutott...

Utolsó válaszoló

2010. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat!Igazatok van,nem csak a behatolást lehet élvezni,hanem sok minden mást is a szexben.Csak ahogy így összeszámoltam,kicsit soknak tűnt a 4,5 hónap,de ezek szerint közel sincs annyi és leginkább egyén függő.
2010. dec. 1. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!