Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évet lehet kapni ezért?

Hány évet lehet kapni ezért?

Figyelt kérdés
15 éves fiu vok apám eddig állandoan vert ha nemvert meg akkoris mindennap orditozott velem ha leszurnám mennyit kapnék érte?
2010. dec. 1. 16:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Ne hidd hogy meguszol egy gyilkoságot mint Simek Kitti, ő is csak azért uszta meg mert egy szöke kislány aki jól mutatt a képeken.

Inkább menj el a gyámügyre ott segitenek.

2010. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nekem van egy sokkal sokkal jobb ötletem? ALkolista is vagy csak kiabál veleD?Ha, nem alkolista itasd le!Aztán jön a buli!Ha, már jól bevan rugva akkor raksz egy fejszét az ajtohoz hivod a rendőrséget kis haver!És bezárják a diliházba mert, nem beszámithato meg veszélyeztetti a családját.De, előtte fussál két három kört az udvaron utcán , hogy megakar ölni!Aztán nagyon nagyon ügyi voltál ha, jol megcsináltad:) DE, ne mocskold be a kezedet sok embernek van hülye apja de, ha 18 elmultál elmehetsz otthonról és egy mocsok miatt ne légy mocskos...
2010. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ebben az országban diliházba?? Nincs is diliház, bezárták.. max. pszichiátria, kényszergyógykezelés,de ott se tartják élete végéig.. Viszont semmiképp se öld meg! Tudom mit élsz át! Én is keresztül mentem ezeken, egyszer egy csavarhúzót rejtettem a párnám alá, hogy majd leszúrom amikor alszik! Nem sikerült, mert megtalálta.. gondolhatod mit kaptam.. :(

Úgy oldódott meg a dolog, hogy meghalt. Magától..

Ne rontsd el az életed, egy ilyen ro**dék miatt! Az még csak az egyik dolog, hogy leültetnek, de örök életedben meg leszel bélyegezve, sokkal nehezebb lesz minden börtönviseltként! Inkább menj a családvédelmishez a suliba vagy a gyámügyre!


Sok sok kitartást kívánok Neked!

Ne csinálj butaságot!


24L

2010. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
apád csak ver, de a börtönben meg is erőszakolnának, és te lennél a csicskák csicskája, mint apagyilkos. Mindennek a legalja. Még talán meg is ölnének a rabtársak a kínzások után, volt már ilyen.
2010. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!