Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én várok el túl sokat vagy a...

Én várok el túl sokat vagy a páromnak vagyok sok?

Figyelt kérdés
A párom nagyon leterheli a munkája és jól akar teljesíteni.A munkahelyén kívül is sok területen kell helytállnia.Elvált és hogy mi is meg tudjunk élni több helyen kell helyt állnia.Ha hazajön akkor én több figyelmet szeretnék tőle kapni.Nem szeretett sokat beszélni sosem,de én szeretnék vele többet beszélgetni is.Ha vkinek segíteni kell ugrik,nem számolva azzal, hogy mi itthon egész nap rá vártunk.Nem érzi át h nekünk több figyelem kellene tőle és hogy legalább a nem kötelező jellegű dolgokat ne vállalja magára,mert ez tőlünk veszi el az időt.Ebből adódnak a viták is többnyire.A munkahelyéről eddig felhívott, már arra sincs ideje.Nekem amit nyújt kevésnek bizonyul.Én nem egy robotra vágytam, hanem társra.Ez így helyes,Vagy én várok el sokat?Mindenesetre elég nehezen viselem a hiányát.Nem tudom hogyan kezeljem ezt.Segítsetek mert a bennem rejlő feszültséget rajta töltöm ki,pl:miért most jöttél?Neked fontosabb a munkád!Már nem is figyelsz ránk!Ez mindenképp konfliktushoz vezet.Félek nem lesz jó vége.
2010. nov. 30. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ismerpős, csak nekem apám volt ilyen. Ami másnak kellett,mindent megtett, rögtön ugrott, és még a szülinapját is a haverjaival töltötte, mi pedig itthon vártuk. Szerintem beszélj a pároddal. Neki sem lehet túl könnyű, de ez igy nem mehet tovább. MInt már mondtad, alig vagytok együtt.
2010. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom a gyerekkel vagy otthon és magányos vagy ilyenkor nehéz de a párod valószinű csak a pénz miatt dolgozik annyit, hogy a családnak jó legyen.

Jót tenne ha valamilyen baba mama csoportba belépnél, közöségi ház, egyházi csoportok... Bármelyik rokon, barát vállalja be a gyerekeket néha addig a barátokkal kapcsolodj ki.

2010. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!