Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ez? Kérdésed...

Normális dolog ez? Kérdésed túl rövid, blablabla.

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom,ami totálisan ellaposodott. Nem mondom,hogy nem szeretem már a pasimat,de már a szexet sem élvezem vele túlzottan. Viszont mostanában nagyon elkezdtem érdeklődni a nők iránt. Azt hiszem itt nem kell leírnom,hogy hogyan. Normális ez?


25/N


2010. nov. 30. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Ha mindkét nemmel kipróbálod a szexet, csak akkor tudod igazán eldönteni, mi is a jó neked valójában.
2010. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Blablabla.
2010. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
még kérded? nem! abnormális, a normális: papa mama gyerekek...., az ellaposodott kapcsolatért pedig ketten tehettek, ahogyan ketten generáltátok is, ..nem a párod egyedül.örülj, hogy ez a legnagyobb bajod,lehetne sokkal rosszabb is, megkell becsülni ami és aki van, írta itt egyszer valaki, hogy elválni akkor kell, ha ver megaláz stb, nem unalomból. ez igen nagyon hülye liba felfogás, már bocs.
2010. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira normális, mint a homoszexualitás.
2010. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog, hogy hagytátok ellaposodni a kapcsolatotokat.

És bocs az off-ért, de egy csomó helyen olvastam, hogy mindkét nemmel ki kell próbálni a szexet.Semmi bajom a homoszexuálisokkal, de a szexhez 2 dolog kell hüvely+f@sz (egyesknél közrejátszik a szerelem, de mellékelhető). Akkor ezt mégis miért nevezik szexnek?

2010. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked már annyira ellaposoodott a kapcsolatod,és valószínű érzelmileg is kihűlt,hogy mivel nem kívánod,nem tiszteled mint férfit,nőkről fantáziálsz szex közben.De ez csak azért van mert már és nem is akarsz vele szexelni.Szerintem keress más párt magadnak.Egy másik férfit.:-)
2010. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 14:37

Pontosan azt írtad amit én akartam..Miért lenne normális az azonos nemű kapcsolat?? Nem az..

A természet is úgy alkotta,hogy két külön nemű kell a szaporodáshoz..Miért természetes,hogy valaki leszbi vagy homi? Mert divat lett???Inkább törekedni kellett volna neked is,hogy a kapcsolatod ne laposodjon el..Ebben mindketten hibásak vagytok..

2010. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam,hogy ő tehet róla,egy hibás soha sincs,nekem ugyanolyan részem van ebben,tudom jól.
2010. nov. 30. 14:46
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon mindenkinek tökéletes kapcsolata van? Igen,hagytuk a kapcsolatot tönkre menni,de arról igazán nem tehetek,hogy elkezdtem érdeklődni a saját nemem iránt,legalábbis ez nem volt szándékos,csak észrevettem,hogy én is megnézem a nőket,és hát....
2010. nov. 30. 14:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 10 éve tökéletes kapcsolatom van..Én is megnézem a nőket az utcán,mert van szemem,és a szépet értékelem akkor is ha egy nőben látom meg..De eszembe sem jut,hogy ezért én a nőket kívánom..nem is tartom normálisnak az ilyet..

Szerintem csak unatkozol,és ami ismeretlen az vonz..Inkább keress egy másik pasast akivel akár tökéletes kapcsolatod is lehet...

2010. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!